Reklama

Słodkie, a jednocześnie wyrafinowane zapachy, które przeniosą was w nastoletnie, delikatnie słodkie i pudrowe zapachy. Ich głębia jest wyczuwalna poprzez dodatek korzennych lub dymnych akordów, które urozmaicają całą kompozycję. Te niebanalne perfumy sprawią, że płeć przeciwna straci dla was głowę!

Reklama

Her Elixir de Parfum Burberry - zapachy z truskawką

Słodkie i cierpkie akordy jeżyny i truskawki przeplatają się z ciepłym i bogatym jaśminem, który daje klimat pudrowości. Nuty bazy, w tym wanilia, bursztyn i cedr harmonizują i podbijają aromat truskawek ze śmietaną.

Od razu się zakochałam i prędko zakupiłam swój własny flakonik. Jest to bardzo słodki zapach, w którym wyczuwalne są przede wszystkim wanilia z truskawką i jeżyną, gdzieś w tle wyczuwam również odrobinę bitej śmietany. Określiłabym go jako milkshake truskawkowy. Zapach ma ogromną projekcje i trwałość, zdecydowanie zostawia po sobie przyjemny ogon i zbiera masę komplementów.

wspomina użytkowniczka na łamach KWC

Juliette has a gun Miami Shake - zapachy z truskawką

To dosłownie szejk truskawkowy! Wytrawna truskawka miesza się z kremowymi lodami śmietankowymi, które zostały wzbogacone burbońską wanilią. To zapach dla tych, którzy nie mogą oprzeć się klasycznym deserom w środku lata.

Mam te perfumy od kilku tygodni i z całą pewnością stały się moim ulubionym zapachem. Mają owocową nutę, który przypomina mi lato i cieplejszą pogodę. Mój pierwszy zapach Juliette Has a Gun i nie mogę się doczekać, żeby wypróbować więcej!

ocenia użytkowniczka na stronie Sephora

Jeanne Arthes Tea Time á Paris Pavlova - zapachy z truskawką

Tym razem francuski deser, który powstał przypadkiem - beza Pavlovej. Słodkie truskawki zanurzone w karmelu z jabłkiem są otulone kleksem z bitej śmietany i wanilii. Całość nie jest przesłodzona, gdyż nuty róży przełamują tę fanaberię.

Absolutnie przecudny zapach!!! Truskawkowo śmietankowy, słodki, kremowy, lekko pudrowy. Poza zapachem słodkiej, deserowej truskawki (mniej prawdziwej) czuję też nutę takiej prawdziwej, świeżej, lekko kwaskowatej truskawki. Wspaniała do noszenia samodzielnie i do mieszania z innymi zapachami. Flakonik ma idealny odcień pudrowego różu i jest dość ciężki. Trwałość naprawdę dobra.
Reklama

ocenia użytkowniczka na stronie Notino

Reklama
Reklama
Reklama