#MacierzyństwoPoMojemu – Bielenda Group świętuje Dzień Matki
Bielenda Group świętuje tegoroczny Dzień Matki specjalną akcją #MacierzyństwoPoMojemu. Zwraca w niej uwagę na znaczenie równowagi pomiędzy macierzyństwem, a pracą i spełnianiem zawodowych ambicji. W projekcie zrealizowanym przez zespół firmy, wzięły udział mamy zatrudnione w Bielenda Group na różnych stanowiskach.

W inspirującym filmie, przygotowanym w ramach tej akcji, opowiadają o wartościach, które – w pełnieniu najważniejszej roli w życiu – pozwalają im okazywać bezgraniczną miłość i wsparcie, budować trwałe więzi i poczucie bezpieczeństwa, czerpać radość oraz przekazywać swoim dzieciom empatyczne postawy. Wskazują przy tym na wyzwania wynikające z łączenia pracy zawodowej z opieką i wychowywaniem dzieci, podkreślając jednocześnie ogromną satysfakcję, jaka wiąże się ze znalezieniem równowagi pomiędzy tymi dwoma przestrzeniami ich życia.
Czym jest więc dla nich szczęśliwe macierzyństwo?
– To czułość, emocjonalne okno na świat. Zwykły przytulas, który daje super moce – podkreśla Anna Szewczyk, starszy manager sprzedaży.
– To zaufanie do siebie, do dziecka, do intuicji – mówi Sylwia Wójcik, head of professional channel sales.
– To kreatywność, sposób na zachowanie własnej pasji i realizacji siebie pomimo licznych obowiązków – inspiruje Magdalena Waszczyszyn, manager ds. kosmetyki profesjonalnej.
– To obecność, która zawsze znajduje czas, nawet gdy go nie ma – wskazuje Joanna Ślizowska, brand manager.
– To strategia, w której wystarczy wszystko dokładnie zaplanować, żeby nic nie poszło zgodnie z planem – podkreśla Justyna Dziura, key account manager.
– To nadzieja, coś więcej niż tylko oczekiwanie. To radość, ekscytacja i odrobina obaw w jednym – akcentuje Adrianna Chwalibogowska, brand & communication manager.
– To bliskość mamy i dziecka. To coś więcej niż wspólne chwile. To więź, która nie zna czasu ani odległości – mówi Karolina Waś, marketing manager.
– To radość, która przeplata się z codziennością i daje siłę, nawet gdy jest ciężko – podsumowuje Paulina Rusek, opiekun klienta profesjonalnego.

Materiał promocyjny marki Bielenda