Pełnia Księżyca w lipcu 2021 - kiedy?

Zawsze, gdy życie zaczyna wydawać się nudne i przyziemne, na niebie wyłania się lśniąca pełnia wywołująca przełomowe zmiany. To zjawisko dzieje się, kiedy słońce, władca naszego "ego", tworzy dokładną opozycję z księżycem rządzącym ludzką podświadomością. W rezultacie Luna rzuca światło na prawdy, o których wcześniej mogliśmy nie wiedzieć. Księżyc w pełni pojawia się w samą porę, żeby przypomnieć nam o czymś ważnym i wskazać nam zupełnie nowy kierunek. Jeśli jesteś Bykiem, Lwem, Skorpionem lub Wodnikiem, spodziewaj się wielu wyzwań rzuconych podczas lipcowej pełni Księżyca.

Pełnia w Wodniku pomoże nam odkryć naszą rolę w społeczeństwie.

Pora wytrzeć łzy po sezonie Raka i otworzyć się na płomienną wibrację Lwa. Ta energia wstrząśnie nami 24 lipca o godzinie 04:37, gdy tarcza Księżyca naładowana Lwim światłem zalśni w przeciwstawnym mu znaku Wodnika. Lew symbolizuje iluminację i ciepło, a Wodnikiem rządzi Saturn, planeta ograniczeń oraz oziębłości. Ten zodiakalny kontrast spowoduje napięcie. Spodziewajmy się przypływu skomplikowanych emocji. Pełnia w Wodniku zachęci nas do podjęcia działań na szerszą skalę i walki o swoją upragnioną przyszłość. Jednak, zamiast kierować się ego, powinniśmy zacząć czynić dobro dla ogółu. Buntowniczy Wodnik nakłania do przejęcia pozycji lidera. Daje odwagę, by samemu stać się zmianą, którą chcielibyśmy zobaczyć na świecie. 

Wenus w Pannie - jaka będzie druga połowa lata? >> 

Pełnia Księżyca w Wodniku 2021 - czego się spodziewać?

Wodnik to znak buntu, autentyczności i pracy społecznej. Lew za to jest znakiem uznającym swoje ego, który działa na rzecz własnego dobra. Weekendowa pełnia oświetli nasze relacje towarzyskie w sposób odkrywczy i potencjalnie wrażliwy. Czy służymy oraz wspieramy innych, jednocześnie uznając swoją własną wartość? Pełnia zwykle wymaga rozważenia dwóch stron medalu, aby pomóc nam odnaleźć równowagę. Im lepsze są nasze relacje osobiste, tym większy mamy wpływ na zmiany w otoczeniu.

Wodnik i Lew są swoim kontrastem, jednak mają wiele mocnych cech wspólnych. 

Misja Wodnika to bycie zorientowanym na społeczność. Ten znak zodiaku zawsze szuka sposobów na ulepszenie świata dla wszystkich obywateli. Chociaż ma na celu łączenie ludzi, niezależność jest istotną częścią jego natury. Zdarza się, że osoby urodzone jako Wodnik są samotnymi wilkami wyjącymi do księżyca w głuchym odosobnieniu. Wodnik ceni sobie prawo do bycia sobą, nie zważając na to, co kto o nim myśli. Tworzy wokół siebie bańkę mydlaną, w której czuje się bezpiecznie ze swoją ekscentrycznością.

Samotny wilk poszukuje watahy, która doceni go za to, kim jest.

Pełnia księżyca w Wodniku pomoże nam wczuć się w naszą indywidualność. Doda siły i odwagi tym, którzy do tej pory ukrywali swoją prawdę. Tylko autentyczność wobec innych sprawia, że ktoś zakochuje się w nas bezinteresownie. Osoby szanujące nasze szczere wnętrze pomogą nam wspólnie osiągnąć każdy cel. Nawet jeśli teraz czujesz się osamotniona, pamiętaj, że czasami samotny wilk nie chce być częścią byle jakiego stada. Lepiej przynależeć do paki, która akceptuje naszą wyjątkowość. 

Pełnia Księżyca w Wodniku - co teraz zrobić?

Podczas pełni księżyca w Wodniku należy zadać sobie ważne pytania: w jaki sposób możemy ulepszyć swoją społeczność? Jak połączyć nasze własne pragnienia z czynieniem dobra dla innych? Co zrobić, żeby samemu wprowadzić zmianę istotną dla świata? Jako jednostki powinniśmy przyjrzeć się naszemu wpływowi na kolektyw. Bardzo często w fazie pełni księżyca wszystko, co było dla nas nieświadome, wychodzi na jaw i staje się klarowne. Pozwól energii tej lunacji rzucić światło na różne sposoby objęcia przywództwa w jakiejś słusznej sprawie. Niech interes, który mocno do ciebie przemawia, będzie tym, czemu zdecydujesz się poświęcić.

Czego lepiej nie robić w trakcie pełni Księżyca? >>