Co wyróżnia kosmetyki Alba1913?

 

Jeśli chcemy lepiej zrozumieć fenomen firmy, musimy wrócić aż do 1913 roku w Poznaniu. Tam Mieczysław Rychlicki opracował swoje tajne receptury, które udało mu się ocalić przed wojną i komunistami. Specjaliści marki od trzech pokoleń kontynuują tradycje łączenia ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych z nowymi odkryciami z branży beauty. Wyróżniają je oryginalne tekstury i składy. Jest to też opcja idealna dla wegan i wegetarian: produkty otrzymały specjalny certyfikat dla kosmetyków wegańskich. Serum do twarzy ,,Miejski Osłonowy Koncentrat” już od dawna jest must-havem w kosmetyczkach miłośniczek produktów do pielęgnacji. W swoich kosmetyczkach ma je też cała nasza redakcja. 

Nowy butik w Elektrowni Powiśle

fot. Piotr Gęsicki

Wystrój wnętrz utrzymany w stylu retro łączy surową estetykę laboratorium z ciepłymi drewnianymi szafkami, ścianą z palonej cegły i modnymi roślinami. Łukasz Rychlicki, CEO Alba Thyment, przyznaje, że Alba1913 podejmuje tak odważne projekty rozwojowe, tylko wtedy, kiedy w potencjalnym partnerze biznesowym odnajdzie zbieżne z marką wartości. Tak było w przypadku nawiązania współpracy z Elektrownią Powiśle, która w ostatnim czasie stała się popularnym warszawskim hotspotem.

,,Innowacyjność przestrzeni Beauty Hall wynika przede wszystkim z właściwie dobranej, kompleksowej oferty usług z sektora beauty i wellness, zlokalizowanych pod jednym dachem. Wszystko po to, by zapewnić klientom Elektrowni Powiśle jak najlepszy wybór usług, dopasowany do ich potrzeb, z których będą mogli skorzystać w dowolnym momencie.”- wyjaśnia Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

Wpadajcie do Elektrowni Powiśle, żeby na własne oczy zobaczyć (i poczuć - zapachy tych kosmetyków są po prostu obłędne!), skąd tak duża popularność nowego butiku Alba1913. Gwarantujemy - zrozumiecie już po pierwszych sekundach wizyty.