Linia Fit for Life marki Joanna to produkty wielofunkcyjne, dedykowane aktywnym kobietom i mężczyznom, którzy od kosmetyków oczekują skuteczności i uniwersalnego zastosowania. Jeden kosmetyk do wszystkiego? To możliwe!

Marzysz o tym, żeby wyjść z domu tylko z telefonem, a w podróż czy na siłownię zabierać tylko jeden kosmetyk ? Wypróbuj Żel pod prysznic Fit For Life 4w1 dla kobiet oraz Fit For Life 5w1 dla mężczyzn i spraw, że Twoje marzenia zaczną się spełniać.

Do tej pory stworzenie produktu, który łączyłby funkcje  środka do mycia twarzy, ciała, włosów oraz dezodorantu było niewykonalne. Aż do momentu, gdy w laboratoriach marki Joanna powstały produkty Fit for Life zawierające kompleks DeoPlex, neutralizujący nieprzyjemne zapachy bez naruszania naturalnej bariery ochronnej skóry. 

DeoPlex to kombinacja wyselekcjonowanych aktywnych enzymów, powstająca w procesie fermentacji surowców roślinnych. Środek ten w zetknięciu z cząsteczkami związków odpowiedzialnych za przykre zapachy powoduje ich natychmiastową konwersję w bezwonne formy. Słowem, zamiast maskować nieprzyjemne zapachy, neutralizuje je. Żel pod prysznic Fit For Life 4w1 dla kobiet odświeża, delikatnie oczyszcza i pielęgnuje włosy, twarz, ciało, w tym również miejsca intymne. Po zastosowaniu skóra i włosy pozostają w doskonałej kondycji i przyjemnie pachną.

Produkty są już dostępne w drogeriach Rossmann w cenie 3,99 zł za 100 ml.