Nie czekaj do wiosny. Zadbaj o skórę już dziś!
Do pięknego wyglądu skóra potrzebuje mikro- i makroelementów, kwasów tłuszczowych, antyoksydantów oraz wody. Najlepszym źródłem witamin są oczywiście, owoce i warzywa, dostarczające cerze wielu wartościowych składników. Znajdziesz w nich:
•    witaminę A, pomagającą zachować zdrową skórę,
•    witaminę B6, przyczyniającą się do regulacji aktywności hormonalnej,
•    witaminę C, pomagającą w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania skóry,
•    witaminę E, przyczyniającą się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym,
•    witaminę D, biorącą udział w procesie podziału komórek
•    miedź, pomagającą w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry.
Sięgajcie zatem jak najczęściej po świeże dary natury. Nie żałujcie sobie sezonowych warzyw i owoców. W okresie jesienno-zimowym świetnie sprawdzają się cytrusy i awokado. W owocach kryją się antyoksydanty, ograniczające działanie wolnych rodników. Najlepszymi naturalnymi źródłami przeciwutleniaczy są skórki winogron, borówki i zielona herbata.

Nienasycone kwasy tłuszczowe – niezbędne w zbilansowanej diecie
Nienasycone kwasy tłuszczowe, szczególnie Omega-3, są kluczowe, jednak nie zawsze codzienna dieta dostarcza nam ich odpowiednią ilość. Dlatego świetnym uzupełnieniem posiłków jest suplement Estrovita Skin, opracowany specjalnie w trosce o zdrową skórę.

Coś ekstra dla niego – Estrovita Men
Atrakcyjny mężczyzna to zdrowy mężczyzna. Dobre samopoczucie jest źródłem motywacji i chęci do życia. Zdecydowanie nie sprzyja mu codzienny stres, pośpiech i presja otoczenia. Świetnym uzupełnieniem zdrowej diety Twojego partnera będzie suplement EstroVita Men. Absolutna nowość na rynku przeznaczona dla mężczyzn, którym zależy na dobrej kondycji fizycznej. EstroVita Men zawiera zbilansowaną i specjalnie wyselekcjonowaną proporcję kwasów tłuszczowych z grupy Omega. Dodatkowo, dzięki obecności witaminy A pomaga w utrzymaniu odpowiedniego stanu błon śluzowych i zdrowej skóry, za pomocą witaminy K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi i utrzymania zdrowych kości, a obecność witaminy D wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

 

Artykuł promocyjny