Lizzo rewolucjonizuje świat shapewear. Poznajcie linię shapewear YITTY by Lizzo

Kilkanaście godzin temu na profilu Lizzo pojawiło się zdjęcie zapowiadające start nowej marki, nad którą wokalistka pracowała przez około 5 lat. Post zasugerował nie tylko obszar działania firmy, ale także jej podstawowe założenia. YITTY ma być odpowiedzią na zmagania kobiet (i nie tylko) z niewygodną bielizną kobiet. Inkluzywna oraz nieoceniająca nikogo marka, ma sprawić, że każdy poczuje się w swojej skórze komfortowo i pewnie. Dla nas najpiękniejszym zwieńczeniem komunikacji tej wyjątkowej marki są słowa Lizzo: "Rozmiar nie jest ani mały, ani duży. To po prostu Twój rozmiar."

Poznajcie YITTY. Shapewear, który możesz nosić pod ubraniem, na ubraniu, wszędzie - napisała na swoim Instagramie Lizzo

YITTY by Lizzo: Marka rewolucjonizująca podejście do ciała

"Yitty to nie zaproszenie do zmiany, ale do zaakceptowania siebie" napisała w jednym z postów znana piosenkarka. Która z nas nie miała kiedyś dosyć osób sugerujących nam zmianę wyglądu czy komentujących naszą wagę?

"Mam dość tego, że ludzie mówią mi, jak mam wyglądać i czuć się w swoim ciele. Jestem zmęczona tym, że niewygoda jest synonimem seksowności. Jeśli coś jest niewygodne, ZDEJMIJ TO. A jeśli sprawia, że czujesz się dobrze, Nałóż to. YITTY to nie tylko bielizna korygująca, to Twoja szansa na odzyskanie swojego ciała i przedefiniowanie standardu piękna." 

Dobrze jest patrzeć na redefiniujące się standardy piękna i odchodzące w niepamięć niedoścignione kanony. Fat shaming zastępujemy myśleniem o naszym ciele z uwagą i czułością, dziękując mu za to, że możemy doświadczać życia, dotykać go czy uprawiać ulubiony sport. Czas na rewolucję nie tylko w kontekście wyglądu ciał, ale uprzedmiotawiającego podejścia do kobiecego ciała oraz redefinicję seksowności.

 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy