Zakończono II – ostatni etap remontu w Hotelu InterContinental Warszawa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, wyremontowano w sumie 414 pokoi, w tym Apartamenty Junior Suite oraz Senior Suite i  Apartament Prezydencki. Projekt finalizuje rozpoczętą w 2018 roku inwestycję. W tym czasie wyremontowano także  lobby, InterContinental Club Lounge na 41 piętrze oraz Restauracje Downtown. Autorem aranżacji wystroju wnętrz jest Alan McVitty z pracowni M Studio London z Wielkiej Brytanii.
Postawiono na współczesny design zainspirowany architekturą miasta i nawiązujący do oryginalnej bryły budynku. Eleganckie wnętrza zachwycają zdecydowaną i wytworną kolorystyką, w której dominują odcienie granatu i turkusu z elementami  starego złota. Postawiono na klasykę, która została przełamana niebanalnymi elementami aranżacji np. poduszką z ręcznie haftowaną panorama Warszawy.
Na szczególną uwagę zasługują żyrandole w apartamentach typu Senior oraz w Apartamencie Prezydenckim. Zostały one wykonane z kryształów Swarovskiego, dzięki czemu blask wpadającego słońca rozświetla przestronne wnętrza. Meble i zabudowa utrzymane w kolorystyce ciemnego dębu ze złotymi dodatkami, tworzą niepowtarzalny charakter wnętrza. Wykładziny w kolorze turkusowym z delikatnym wzorem nadają wnętrzom ciepłego, gościnnego klimatu.
Marten Schoenrock, Dyrektor Generalny - „InterContinental  Warszawa, to kultowy już hotel na mapie stolicy. Dbamy o to, żeby nasi goście otrzymali serwis na najwyższym poziomie, skosztowali wybornej kuchni i czuli się wyjątkowo w naszych wnętrzach”.
InterContinental Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu Warszawy. Hotel posiada 414 pokoi i apartamentów, z których rozciąga się widok na panoramę miasta. Dla gości pozostających w stolicy na dłużej InterContinental oferuje w pełni wyposażone apartamenty długoterminowe. Jednym z najbardziej niezwykłych miejsc w hotelu jest RiverView Wellness Centre na 43 piętrze. Znajduje się tam wspaniały basen, jacuzzi, sauny oraz w pełni wyposażona siłownia. Hotel może się pochwalić wielokrotnie nagradzaną restauracją Platter by Karol Okrasa. Pełne niespodzianek i oryginalne menu Platter to odbicie pasji Karola Okrasy w tworzeniu świeżej i zdrowej polskiej kuchni, podanej we współczesnych formach. W 2019 Restauracja Platter zdobyła kolejny raz rekomendacje ekspertów przewodnika Michelin.