Horoskop tygodniowy 2023 - pełnia w Lwie

WODNIK

Pełnia w Lwie w tym tygodniu zwróci twoją uwagę na relacje. Nie bój się stawiać wymagań w miłości. Czas powiedzieć, co leży ci na sercu i czego już więcej nie możesz tolerować. Ważne, abyś teraz zrozumiała dokąd prowadzą cię twoje emocje. Zamiast dusić je w sobie, pozwól, żeby inni wreszcie dowiedzieli się, co naprawdę czujesz. 

BARAN

W tym tygodniu daj się pochłonąć kreatywnym zajęciom. Pełnia w Lwie rozpali twój wewnętrzny ogień pasji. Pokaż innym, na co cię stać. Całkiem możliwe, że zaskoczysz samą siebie. Zaufaj swoim talentom i intuicji. Wszechświat poprowadzi cię w kierunku nowych, ekscytujących doświadczeń. Działania, jakie podejmiesz w tym tygodniu, pozytywnie wpłyną na twoją przyszłość. 

BYK

Pełnia księżyca w Lwie oświetli twój sektor rodziny. Tym samym nada znaczenia sytuacjom, które rozgrywają się za zamkniętymi drzwiami. Zrób sobie przerwę od pracy i spędź więcej czasu ze swoimi bliskimi. Dopiero w zaciszu własnego domu naładujesz się pozytywną energią. To również dobry czas na zażegnanie sporów oraz okazanie wsparcia komuś w potrzebie. 

Horoskop na ten tydzień - ważny wstęp >>

BLIŹNIĘTA

Czas powiedzieć innym o swoich przemyśleniach. Przedstaw swój punkt widzenia, nawet jeśli wiąże się to z nieprzyjemną konfrontacją. W pełni w Lwie chodzi o to, aby zrzucić kamień z serca. Brak zrozumienia budzi w tobie frustrację? Spróbuj otaczać się ludźmi, którzy z radością słuchają, co masz do powiedzenia. Nadchodząca pełnia zweryfikuje, kto należy do tej grupy przyjaciół. 

RAK

Pełnia księżyca w Lwie oświetli twój drugi dom astrologiczny dotyczący majątku. Motywem tego tygodnia będą pieniądze i dobra materialne. Ciężko pracujesz na to, co masz, a w tej fazie powinnaś celebrować swoje zyski. Zrób sobie prezent, który wprawi cię w lepszy nastrój. Spodziewaj się też przypływu gotówki lub pojawiających się nowych możliwości.

LEW

Księżyc w pełni w twoim znaku oświetli twój pierwszy dom astrologiczny związany z tożsamością. Twoje wewnętrzne światło zaświeci tak jasno, że skierujesz na siebie uwagę wszystkich. Bijące od ciebie ciepło i pewność siebie przyciągną do ciebie energię, której potrzebujesz, aby spełnić swoje manifestacje. Działania, jakie podejmiesz na dniach, przybliżą cię do celu z zawrotną prędkością.

PANNA

Pełnia w Lwie zapyta cię o to, w jakiej sferze życia czujesz się niepewnie. Spróbuj zrobić coś na przekór swoim lękom. Zasługujesz na to, aby być widzianą i docenianą za swoje talenty. Uśpij więc swojego wewnętrznego krytyka. Pozbądź się blokad, które torowały ci drogę do sukcesu. Oto idealny moment w miesiącu, aby przełamać toksyczny schemat.

WAGA

Lwia pełnia księżyca sprawi, że twój tydzień będzie towarzyski. Otwórz się na ludzi w swoim otoczeniu lub pozwól sobie na głębsze interakcje w mediach społecznościowych. To dobry czas dla twoich relacji, który korzystnie wpłynie na twój wizerunek. Będziesz przyciągać więcej uwagi niż zwykle. Wykorzystaj tę wiadomość na swoją korzyść. Mów, czego chcesz, a inni pomogą ci to zdobyć. 

SKORPION

Spodziewaj się, że pełnia księżyca rzuci światło na twój 10. dom kariery. Zasługujesz na uznanie w swoim zawodowym świecie. Oto idealny czas, aby pochwalić się wszystkimi projektami, nad którymi pracujesz. Potajemnie oczekujesz uznania za swoją ciężką pracę i właśnie teraz na pewno je otrzymasz. Wyjdź z cienia, by zażądać tego, co ci się należy. 

STRZELEC

Pełnia w Lwie oświetli twój dziewiąty dom wiedzy, podróży i duchowych poszukiwań. Podziel się ze światem swoją mądrością. Znajdź sposób, by wyrazić swoje przesłanie i zainspirować nim innych. Zwłaszcza jeśli chodzi o coś, w co tak bardzo wierzysz. Możesz też śmiało zaplanować swoją przyszłość. Wybierz cel kolejnej podróży, która poszerzy twoje horyzonty. Wszystko jest możliwe, a księżyc w znaku ognia tylko ułatwi ci spełnianie marzeń. 

KOZIOROŻEC

Pełnia księżyca zwróci uwagę na twoje blokady w relacjach. Jako ktoś, kto nieustannie pomaga innym, czasami możesz czuć się lekceważona, kiedy to ty potrzebujesz wsparcia. Pełnia w Lwie to idealny czas, aby wyrazić te uczucia. Ludzie mają tendencję do pomijania potrzeb znaków ziemi. Z góry zakładają, że jesteś zaradna i samowystarczalna. Tym razem powiedz na głos, co czujesz. Pozwól, żeby cię wysłuchano. 

RYBY

W tym tygodniu pełnia oświetli twój szósty dom pracy, rutyny i nawyków. Wprowadź więcej równowagi do swojego życia, zamiast być chodzącym kłębkiem nerwów. Wykonuj małe kroki i bądź z siebie dumna. Świętuj wszystkie swoje zwycięstwa. Nie zapomnij o tym, żeby zamanifestować swoje cele na 2023 rok. Siła Lwa pomoże ci pokonać słabości szybciej, niż się tego spodziewasz.

Horoskopy na luty 2023: