Horoskop tygodniowy 2023 - wkraczamy w luty

Styczeń powoli dobiega końca, a wraz z nim zimowe leniuchowanie. Koniec ze stagnacją czy poczuciem wyczerpania. W lutym tempo życia nieco przyspieszy, ponieważ to miesiąc wolny od retrogradacji planet. Rozpocznie go intensywna pełnia księżyca w Lwie dająca motywację i odwagę do działania. Nadszedł czas, by podjąć kroki ku swojej wymarzonej przyszłości. Horoskop tygodniowy zapowiada, że już w kolejnych dniach odzyskamy zapał do pracy i pasji. 

W lutym odważ się na czyny, których w ubiegłym roku mogłaś się obawiać. Pokonaj swoje lęki, a szybciej zbliżysz się do swojego przeznaczenia. 

Pełnia w Lwie rozświetli niebo w niedzielę 5 lutego, lecz cały ten tydzień będzie emanować jej ognistą energią. Ponieważ kotem zodiaku rządzi słońce, nadchodząca faza posłuży budzeniu swojego potencjału. Pokaż innym światło, które jest w tobie. Poczuj motywację, aby zrobić coś dla siebie i uwierzyć, że stać cię na wiele. Siła Lwa zainspiruje cię do zmian służących twojemu wyższemu dobru.

Lew to urodzony władca. Jednak to nie oznacza, że rządzi innymi - przede wszystkim musi panować nad sobą. Tylko miłość do samego siebie daje szczęście i spełnienie w związku z drugim człowiekiem. Ten znak zodiaku skłania nas, byśmy korzystały ze swoich sił wewnętrznych. Uczy, by czerpać z życia tu i teraz, być spontanicznym oraz rozpalić w sobie kreatywność. Otwiera na pasję, bo ta, według niego, daje największe spełnienie. Jeśli potrzebujesz w swoim życiu zmian lub chcesz odbić się od rutyny, Lwia pełnia będzie na to idealnym początkiem. 

Horoskopy na luty 2023: