Żeby dowiedzieć się, jaką liczbą jesteś, powinnaś zsumować swoją datę urodzenia (dzień, miesiąc i rok). W ten sposób odkryjesz Drogę Życia, która niesie informację o twoim przeznaczeniu. Przykład: osoba urodzona 13.12.1993 = 1+3+1+2+1+9+9+3 = 29 = 2+9 = 11. Liczby 11, 22 i 33 nie podlegają redukcji, ponieważ są tak zwanymi liczbami mistrzowskimi. Resztę liczb sumuje się do końca, aby uzyskać pojedynczą cyfrę. Znasz wynik? Oto, jaką misję dla twojej liczby niesie nowy rok numerologiczny 2022 wibrujący energią Szóstki. Jeśli chcesz bardziej szczegółowej i indywidualnej prognozy, koniecznie oblicz swój rok osobisty >>

Jakie przesłanie ma nowy rok numerologiczny 2022? >>

Horoskop numerologiczny 2022 dla każdej liczby

Droga życia 1

Rok 2022 będzie dobry dla osób o Drodze Życia numer 1. Nie skupiaj się w nim na niepowodzeniach. Zamiast tego świętuj wszystkie swoje osiągnięcia i bądź dumna z osoby, którą się stajesz. Ten rok pomoże ci zrozumieć, jakie rzeczy powinnaś zacząć robić lepiej. Skoncentruj się na pozytywnych energiach, a wielkie marzenia się zamanifestują. Nie pozwól, aby negatywne myśli wypełniły twój umysł i przeszkodziły ci w wydobyciu maksimum potencjału. Uwierz w siebie. Jesteś wszystkim, czego ci potrzeba, abyś mogła zmienić otaczający cię świat. Jeśli chodzi o zdrowie, powinnaś zacząć ćwiczyć, trzymać się dobrej diety i pić więcej wody. Dzięki temu ciało zacznie współpracować z tym, do czego dąży twój umysł. Spędzaj dużo czasu ze swoimi bliskimi, którzy będą potrzebować twojego przewodnictwa. 

Droga życia 2

Osoby z wibracją Dwójki powinny przygotować się na wspaniały, lecz wymagający 2022 rok. Sprawy ułożą się na lepsze, jeśli tylko przejdziesz kilka poważnych wyzwań, rzuconych ci na drodze do spełnienia marzeń. Skoncentruj się na rzeczach, które podnoszą jakość twojego życia, a nie na tym, co ściąga cię w dół. Poddanie się nie będzie opcją. Musisz znaleźć w sobie siłę, by podnieść się z każdego upadku. Pokonuj swoje przeszkody z wdziękiem i wrodzoną pewnością siebie. Dwójka zachęca cię do prowadzenia uczciwego życia. Nigdy nie rezygnuj z wyznawanych wartości, aby uszczęśliwiać ludzi. Pozostań wierna osobie, którą jesteś. Nie pozwól, aby status związku obniżył twoją kondycję psychiczną. Upewnij się, że masz zdrową relację. Doceń swojego partnera i chroń serce przed zranieniem. 

Droga Życia 3

To będzie rok transformacji dla osób z wibracją 3. Prognozy numerologiczne zachęcają cię do przejęcia kontroli nad swoim życiem. Rób rzeczy, które sprawiają ci radość. Zawsze myśl o tym, aby stać się kimś lepszym, bez względu na wyzwania, jakie napotykasz w życiu. Wszystkie rzeczy, o których marzyłaś, zaczną się manifestować. Pracuj ciężko i nie trać swojej determinacji. Słuchaj intuicji, ponieważ ta nigdy cię nie zawiedzie. Stwórz życie, którego pragniesz. Miej życzliwość wobec ludzi, a Wszechświat cię wynagrodzi. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, znajdując chociaż jedną rzecz zapewniającą ci spokój. W tym roku musisz skupić się na osiągnięciu stabilności finansowej. Oszczędzaj na czarną godzinę i wydawaj pieniądze tylko na najważniejsze potrzeby. Kontroluj swoje skłonności do luksusów.