Oliwia Bieniuk, Iga Lis, Allan Krupa, Leon Myszkowski, Zosia Zborowska i Kasia Tusk. Znacie te nazwiska? To nowi celebryci oraz influencerzy, którzy nie tylko są znani, ale też mają sławnych rodziców - muzyków, aktorów, polityków i dziennikarzy. Sami jednak coraz częściej stają na ściankach i to o nich piszą największe magazyny. Kim są? Czy wybierają podobną drogę zawodową, co ich rodzice? I jak dogadują się celebryci i ich dzieci

Oliwia Bieniuk: córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

instagram.com/o.liwia_b.ieniuk

Nastolatka do niedawna nie była widywana w mediach, ale teraz powoli staje się osobą publiczną. Wystąpiła już w kampanii Reserved oraz w reklamie Play, a na Instagramie @o.liwia_b.ieniuk śledzi ją prawie 75 tysięcy osób. Interesuje się modą - w jej stylizacjach możemy znaleźć takie marki, jak PLNY LALA, Comme des Garcons czy Balenciaga, a jej zdjęcia komplementują m.in. Martyna Gliwińska i Maffashion

Młoda Bieniuk ma piętnaście lat i po wakacjach zaczyna liceum. Jej rodzice to zmarła kilka lat temu aktorka Anna Przybylska oraz piłkarz Jarosław Bieniuk.

Iga Lis: córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa

instagram.com/iga_lis

Nastolatka na przestrzeni ostatnich lat próbowała swoich sił jako modelka: wystąpiła w kampanii Reebok i La Mania, chodziła po wybiegach MMC, Łukasz Jemioł, Paprocki&Brzozowski. Porzuciła jednak karierę w modzie, by skupić się na nauce. Właśnie zdała maturę i wybiera się na zagraniczne studia. Prywatnie przyjaźni się z celebrytami i influencerami, a ją samą na Instagramie @iga_lis śledzi ponad 85 tysięcy osób. Ostatnio zrobiło się o niej znów głośno ze względu na związek z raperem Taco Hemingwayem.

Iga jest córką jednych najbardziej znanych polskich dziennikarzy - Kingi Rusin i Tomasza Lisa. 

Więcej: Cytaty o miłości z płyty Taco Hemingway "Café Belga">>

Allan Krupa: syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy

instagram.com/allansbeats

Chociaż Allan ma dopiero czternaście lat, jest już dobrze znany w polskich mediach ze względu na swoją słynną mamę, piosenkarkę Edytę Górniak. Przez ostatnie lata mieszkał za granicą, włada biegle kilkoma językami i we wrześniu zaczyna szkołę artystyczną w Los Angeles. Wiele wskazuje na to, że i on zrobi karierę muzyczną - nastolatek tworzy muzykę klubową oraz remiksuje znane utwory pod pseudonimem DeadHead (można ich posłuchać np. na Spotify).

Allan, którego instagramowe konto @allansbeats obserwowane jest przez 33 tysiące fanów, chętnie wrzuca do sieci zdjęcia ze swoją mamą, z którą ma bardzo dobry kontakt. 

Leon Myszkowski: syn Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego

instagram.com/leon_myszkovsky

Syn Justyny Steczkowskiej to prawdziwy celebryta: w ciągu ostatnich paru lat zdążył już prowadzić kanał kulinarny na YouTube i wydać książkę z przepisami, pojawiać się w telewizjach śniadaniowych oraz na branżowych imprezach. Dziś ma osiemnaście lat i chociaż gotowanie to wciąż jego ogromna pasja, Myszkowski skupia się też na karierze DJ-a. 

Leon w show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie i chętnie pojawia się u boku znanych rodziców: piosenkarki Justyny Steczkowskiej oraz architekta i modelka Macieja Myszkowskiego. Jego konto @leon_myszkovsky, na którym zobaczymy stylizacje nastolatka, zdjęcia z dziewczyną i codzienne życie, obserwuje ponad 11 tysięcy followersów. 

Zosia Zborowska: córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej

instagram.com/zborowskazofia

Zofia Zborowska na swoim Instagramie @zborowskazofia (143 tysiące obserwujących) odczarowuje życie celebrytów: pokazuje swoim fanom zabawne filmiki, zaraża poczuciem humoru, wrzuca zdjęcia bez makijażu i podczas zabawy z psem. Swoją sławę wykorzystuje m.in. do udzielania się w kwestiach społecznych - na przykład dotyczących praw zwierząt i ekologii.

Zawodowo, tak jak jej rodzice, jest aktorką. Ukończyła warszawską Akademię Teatralną i studiowała w Instytucie Lee Strasberga w Los Angeles. Grała w serialach, komediach i spektaklach, dubbingowała filmy. Wystąpiła też w show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Kasia Tusk: córka Donalda Tuska i Małgorzaty Tusk

instagram.com/makelifeeasier_pl

Blogerka z wykształcenia jest psychologiem, ale to właśnie moda jest jej największą pasją i dzięki niej odniosła sukces. Od kilku lat pokazuje w internecie swoje stylizacje, ale porusza (wraz z dwiema "współblogerkami") temat gotowania oraz aktywnego stylu życia. Stronę "Make Life Easier" założyła w 2011 roku, a dziś ma już na koncie dwie książki - o stylu oraz fotografii, a także autorską markę modową MLE. 

Jej blog jest jedną z najpopularniejszych tego typu stron w internecie, a Instagram @makelifeeasier_pl śledzi 266 tysięcy obserwujących.

GALERIA: Sławne dzieci celebrytów>>