Do niedawna instagramowy profil Chrisa Evansa zdominowany był przez jego pupila. Adoptowany w 2017 Dodger wiele razy gościł na feedzie jednego z najprzystojniejszych hollywoodzkich amantów. „Liczba opublikowanych zdjęć to nic w porównaniu do tego, co mam na telefonie” – śmiał się w jednym z wywiadów. Gwiazdor wypatrzył przyjaciela podczas nagrywania sceny do filmu „Obdarowani” w lokalnym schronisku. Od tego czasu chętnie komplementował psiaka w internecie, pisząc, że „wygrał los na loterii”, z dumą wytatuował jego imię na klatce piersiowej i obsypywał go upominkami. Aktor sprezentował mu nawet kopię kultowego kremowego swetra z warkoczowym splotem z komedii kryminalnej „Na noże”. Jednak teraz Dodger musi podzielić się uwagą opiekuna z... Albą Baptistą. Aktor właśnie pokazał na stories serię fotografii z ukochaną. Internauci mogli przekonać się, jak para spaceruje na łonie natury i cieszy się spokojem w domowym zaciszu. 

Chris Evans i Alba Baptista na rozczulających zdjęciach. Z okazji walentynek aktor pokazał też nagranie, które ściągnie na niego kłopoty

Choć o tym romansie plotkowano już od miesięcy, Chris Evans i Alba Baptista oficjalnie potwierdzili swój związek na początku roku. Aktorski duet radosną nowinę ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazdor Marvela i 16 lat młodsza aktorka opublikowali zabawne nagranie, które szybko stało się internetowym przebojem. W kadrze uchwycono momenty, kiedy filmowy Kapitan Ameryka i wplątana w walkę dobra ze złem Ava... próbują się nawzajem przestraszyć.

Chris Evans i Alba Baptista są oficjalnie razem. Para udostępniła na instagramie zabawne wideo potwierdzając plotki o ich relacji >>

Tym razem obyło się bez jump scarów. Z okazji walentynek aktor pochwalił się ponad 20 zdjęciami z podmiejskich wycieczek, leniwych chwil spędzonych na kanapie i zagranicznych podróży. Na Instagramie Evansa można podejrzeć, jak zakochani ramię w ramię zdobywają górskie szlaki, bawią się z podwójnie rozpieszczanym Dodgerem i zwiedzają Wenecję. 

chrisevans / instagram.com

Zauroczony mężczyzna umieścił w sieci także krótkie wideo, co może nie spodobać się jego wybrance. „Ona nienawidzi tego filmu, ale ja go kocham” – napisał. Do archiwów Instagrama trafiła partyjka „Super Mario Bros. 3”. Najwyraźniej 41-latek postanowił zarazić 25-letnią dziewczynę zamiłowaniem do gier na konsolę. Alba Baptista bardzo żywo reagowała na wszystko, co działo się na ekranie, a partner komentował jej rozpaczliwe gesty.

Chociaż Chris Evans nie zamierza rezygnować z żartobliwych publikacji, w niedawnym wywiadzie wyznał, że jest gotowy na poważny związek. „Żona, dzieci, budowanie rodziny – to jest coś, czego absolutnie pragnę. Kiedy czytasz o większości najznamienitszych artystów, czy to aktorach, malarzach czy pisarzach, większość z nich przyznaje, że to nie praca, którą wykonali, dała im największe poczucie dumy. Sprawiły to relacje, rodziny, które stworzyli, miłość, którą znaleźli, miłość, którą się dzielili. Utożsamiam się z tym w kontekście mojego dotychczasowego życia. Te rzeczy są najważniejsze” – tłumaczył w rozmowie z People. Myślicie, że Alba Baptista okaże się tą jedyną?