Znaki zodiaku, które łamią tabu w łóżku:

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik to szalenie kreatywny znak zodiaku, którego nudzi pozycja na misjonarza. Ta ekscentryczna i nieskrępowana dusza w łóżku jest gotowa spróbować wszystkiego na raz. Jego pomysły wydają się dziwaczne, ale warto pozwolić mu wcielić je w życie, by przeżyć serię kosmicznych orgazmów. Jeśli szukasz kochanka, który spędza swój czas wolny na wymyślaniu nowych pozycji seksualnych, a do tego lubi odgrywać różne role, randka z tym maniakiem cię nie rozczaruje. Unikaj go tylko, jeśli jesteś romantyczką, która lubi słodkie, czułe kochanie.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W przeciwieństwie do wyluzowanych Wodników, dla Ryb seks powinien iść w parze z uczuciem. Wrażliwy znak wody raczej nie sprawia wrażenia ognistego kochanka. Wbrew pozorom, lubi jednak kochać się na ostro, by w ten sposób pokazać swoją namiętność. Nie zapominajmy, że ma bujną wyobraźnię - jego fantazje łamią niejedno tabu. Ryby chętnie wcielają się w różne role, a tym, co najbardziej je podnieca, jest przyzwolenie, by partner je zdominował. 

Pozornie niewinne znaki zodiaku skrywają w sobie nieposkromiony apetyt na seks. 

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byk to zmysłowy znak zodiaku, zawsze mający ochotę na seks. Chociaż wydaje się spokojny i przyziemny, w łóżku podejmuje wiele ryzyka. Poświęca dużo czasu na grę wstępną, a ze słodkości przechodzi do perwersji. Nie ma miejsca na ciele partnera, do którego nie dotarłby swoim językiem. Podobnie jak Ryby, lubi być zdominowanym. Chętnie poddaje się scenariuszom kochanka, by rozpieścić go do granic możliwości. Z nim nie ma mowy o niedosycie. Wielogodzinna seks-zabawa z Bykiem gwarantuje serię kosmicznych orgazmów. 

Waga (23 września - 22 października)

Waga z natury lubi dawać więcej niż brać, a za jej możliwości w łóżku odpowiada planeta seksu, Wenus. Ten znak zodiaku kocha eksperymenty. Chociaż uwodzi czule i wolno, kieruje nią ogromny popęd seksualny. Poczekaj tylko, aż przejdzie do sedna. Wtedy poznasz się na jej perwersyjnych pomysłach oraz nieskończonej wiedzy z kamasutry. Pamiętaj tylko, że znak równowagi oczekuje w zamian równego poświęcenia. Jak pewnie już wiesz, ma atrakcyjne ciało, od którego ciężko się oderwać. 

Tak jak w przypadku pudełka czekoladek, nigdy nie wiesz, na jaki smak trafisz, dopóki nie spróbujesz wylosowanej słodyczy. 

Znaki zodiaku - jak często uprawiają seks? >>