Wprawdzie na Florydzie mieszka mała społeczność polonijna a z Miami świetnie skomunikowana jest cała Europa, to jednak niespodzianka LOT-u bardzo cieszy. Głównie z myślą o nowych kierunkach turystycznych, które wybieramy nie tylko na wakacje. To świetny news jeśli marzyczie o pełnym słońcu Miami Beach albo całonocnej eskapadzie imprezowej wzdłuż Ocean Drive. Poza tym Miami to świetna baza wypadowa na Karaiby: Kubę, Jamajkę i wyspy Bahama.

Czytaj też: Wakacje na Karaibach >>

Bezpośredni lot z Warszawy do Miami ma trwać 11 godzin 25 minut i będzie realizowany cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Wylatując z Warszawy o 12:05 na Florydzie wylądujemy około 17:30 czasu lokalnego.  Latać będziemy Boeingami 787 Dreamliner a Miami International Airport będzie czwartym lotniskiem odwiedzanym przez LOT w USA.  Do tej pory polskimi liniami lotniczymi lataliśmy bezpośrednio na JFK i Newark w Nowym Jorku, do Chicago i Los Angeles.

Ceny biletów z Warszawy do Miami w lipcu w jedną stronę oscylują granicach od 1600 zł w klasie ekonomicznej do 6 500 zł w opcji LOT Business Saver. W innych terminach można upolować bilet nawet za 1000 - 1200 zł.