Po zaklęcia miłosne sięgamy, kiedy kochamy kogoś tak mocno, że nie wyobrażamy sobie bez niego żyć. Chcemy mieć pewność, że w ten sposób na zawsze przywiążemy do siebie partnera. Skoro kuszenie fizyczne nie pomaga, próbujemy sztuczek na poziomie duchowym. Rzucamy uroki na drugą połówkę, żeby zakotwiczyć ją w swojej codzienności. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasz luby nigdy nie zostawi nas dla innej. Jesteśmy przekonane, że zaklęcia na miłość przekształcają zwykłe sytuacje w magię. W rzeczywistości to wyobraźnia i manifestacje przyciągają do nas niezwykłe wydarzenia. Energia użyta w trakcie czarów ma większe znaczenie niż podstawowe atrybuty magiczne. Aby uzyskać szybkie rezultaty, musimy skupić zamiar tylko na jednym punkcie. Uroki miłosne może wspomóc także ważny przedmiot należący do tego jedynego. Jeśli połączymy dotyk danej rzeczy z wyobrażeniem o wybranym mężczyźnie, w znaczny sposób wzmocnimy potęgę miłości, wytwarzaną przez duszę względem naszego kochanka.

Zaklęcia miłosne powinny być proste, aby nie stały się czarną magią. 

Do samodzielnych zaklęć miłosnych wykorzystuje się świece, zioła oraz kadzidła o zapachach wzniecających pożądanie. Kolor świecy dobiera się do składanej intencji. Wybierz świecę niebieską, jeżeli chcesz zapewnić spokój w swoim związku (kiedy twój partner jest zaborczy, agresywny, gniewny czy egoistyczny), zieloną, aby wzmocnić szczęście (gdy wszystko układa się po waszej myśli), klasyczną białą, kiedy pojawiły się słowa i czyny, o których pragniecie zapomnieć, lub najbardziej miłosną świecę czerwoną, dedykowaną sprawom seksualnym i różową, rozbudzającą miłość, namiętność oraz spontaniczność związku. Sama nie sięgaj po czarną świecę. Jej działanie jest skomplikowane, przez co może zaszkodzić energii związku. Zadbaj o kadzidła lawendowe, waniliowe, różane i piżmowe. Zamiennie możesz użyć olejków eterycznych. Zastosuj zioła o właściwościach magicznych - bazylię, lubczyk, rozmaryn czy miętę. Często wystarczy zrobić aromatyczną kolację z ich udziałem, a po niej relaksującą kąpiel z dodatkiem olejku jaśminowego. Nie musisz od razu zaczynać od zaklęć. Stopniowo składaj swoje intencje, np. zapalając świecę przy każdej kolacji.

Magia miłosna wymaga posiadania jednej rzeczy należącej do ukochanego. Najcenniejszym atrybutem jest jego włos.

Włos z głowy kochanka wzmacnia procedurę rzucania zaklęć miłosnych. Posiadanie tego drobiazgu to już połowa sukcesu. Podczas rytuału włosy owija się wokół świecy o określonym kolorze. W ten sposób stajemy się bardziej połączone z mężczyzną, którego chcemy przy sobie zatrzymać. 

Zaklęcia na miłość w związku

Zaklęcia na miłość w związku powinno się obmyślać samodzielnie, bez sugerowania się wersami z internetu. Pomyśl o swojej intencji i życzeniach, a następnie zapisz je na kartce. Te prośby powinnaś spalić w płomieniu czerwonej lub różowej świecy. W trakcie rytuału zachowaj czyste myśli. Skoncentruj się na pragnieniu rozwiązania waszego problemu. Pozwól, by magiczna świeca spaliła się do cna. Nie możesz pozwolić jej zgasnąć. Twoja wyobraźnia jest najważniejsza - to w niej widzisz przed sobą swoją bratnią duszę, którą możesz poczuć i ścisnąć w objęciach. Nie wahaj się używać wzruszających fantazji, by szczerze wzmocnić swoje zaklęcia. Wtedy nabierają one większego znaczenia oraz posyłają w eter potężną energię. Nawet jeśli twój partner jest daleko, wasze dusze z pewnością się do siebie przyciągną.

Zaklęcia na ochronę związku

Dobry związek to taki, którym niełatwo zachwiać. Tylko co zrobić, gdy relacja słabnie przez jednego z partnerów, lub w tle pojawia się trzecia osoba? Wszystko, co budzi uprzedzenia czy niepokój, zagraża potencjalnej miłości na całe życie. Na szczęście istnieje rytuał magiczny, który zapewnia ochronę dla związku. Weź do ręki płatki róż oraz gałązki rozmarynu. Na stole postaw jedną różową i jedną niebieską świecę. Zapal je, wraz ze swoim ulubionym kadzidłem. Dzień tygodnia nie ma znaczenia. Najważniejsze, żeby nikt ci nie przeszkadzał. Kiedy w powietrzu pojawi się dym, wypowiedz na głos swoje życzenia. Formułuj je pozytywnie, bez zaprzeczeń. Nie mów: „Nie chcę żadnych kłótni!”, ale: „pragnę harmonii!”. Manifestuj wszystko, co chciałabyś otrzymać. Nie narzekaj. Nie wspominaj o obecnych problemach. Zamiast tego opowiadaj, jak chcesz widzieć swój związek. To zaklęcie wszystko traktuje dosłownie. Obraz, jaki w trakcie stworzysz w swojej głowie, za chwilę ma szansę stać się rzeczywistością. Kiedy już wypowiesz swoje intencje, pozwól kadzidłu spokojnie wygasnąć, a świecom wypalić się do końca. W międzyczasie zajmij się czymś innym, aby nie zakłócać rozwoju zaklęcia.

Zaklęcia na uratowanie miłości

Jeśli ty i twój partner jesteście już małżeństwem, możesz wykonać zaklęcie z użyciem obrączek. W noc pomiędzy nowiem a pełnią weź obrączki, po czym nawlecz je na gałązkę lubczyku. Niech się dotykają - zioło zapleć ciasno lub zwiąż je nitką (w kolorze czerwonym, różowym lub białym). Tak przygotowany magiczny atrybut połóż na parapecie w blasku księżyca. Następnego dnia wykorzystaj lubczyk do zrobienia posiłku dla swojego męża. Ten silny afrodyzjak setki lat temu był stosowany w miłosnej magii Słowian. Danie powinnaś przyrządzić samodzielnie, bez udziału osoby trzeciej. W przeciwnym razie energia zaklęcia zostanie poważnie zakłócona. 

Rytuały z czerwoną lub różową świecą mają najsilniejszą moc sprawczą.


Jak jeszcze ożywić wygasające uczucie? Kolejnym rytuałem z użyciem świec miłosnych jest przebicie czerwonej świecy dwoma szpilkami. Szpilki muszą przebić się na wylot, przez knot świecy. W momencie, gdy to robisz, wypowiadaj na głos imię swojego mężczyzny oraz jego datę urodzenia. Następnie zapal świecę i przywołaj w głowie wszystkie wasze dobre wspomnienia, moment poznania, rozmowy i pierwsze łóżkowe igraszki. Wspomnienia tych intensywnych doznać was do siebie zbliżają. Pozwól świecy wypalić się do końca. Jej resztki zakop pod drzewem lub kwiatem w doniczce.

Wróżby dla związku 

Poznanie przyszłości twojego związku może zapobiec wielu sytuacjom i, na samym końcu, złamanym sercom. Jeśli coś zgrzyta w waszej relacji, ale powody są niejasne, warto skorzystać z wiedzy magicznej, żeby rozproszyć panujący niepokój. Numerologia czy karty tarota ujawniają prawdę o połączeniu dusz.

Tarot

Po tarota warto sięgnąć, gdy mamy złe przeczucia lub znajdujemy się w niejasnej sytuacji. Karty może postawić wróżbita albo my same, w domowym zaciszu. Ich działanie opiera się na intuicji - żaden z odkrytych przez nas symboli nie będzie przypadkowy, jeśli mocno skupimy się na danym zagadnieniu. Tarot wskazuje na możliwe problemy, które pojawią się w kolejnym półroczu. Dzięki tym wskazówkom wpłyniesz na swój los. 

Jak samodzielnie stawiać tarota? >>

Numerologia związku 

Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? W numerologii istnieje coś takiego, jak wibracja związku, która przewiduje dalsze losy zakochanych. Wylicza się ją z dat urodzenia osób połączonych ze sobą przez los. Na jej podstawie można stwierdzić, czy dana relacja ma szansę przetrwać próbę czasu. Informuje o wielkim potencjale lub problemach, jakie pojawiają się na linii bratnich dusz. Kryje się w niej prognoza na przyszłość i wiedza o karmie kochanków. Jak obliczyć energię waszego związku? Wystarczy dodać do siebie wasze liczby Drogi Życia. Wynik da ci jasny obraz przyszłości. 

Numerologia związku - jak ją obliczyć? >>

Przepowiednie andrzejkowe

Andrzejki to szczególny dzień w roku przeznaczony na wróżby i zaklęcia miłosne. Nasi słowiańscy przodkowie wierzyli, że w tym czasie przepowiednie są nieomylne. Skorzystaj z tego święta - zrób wróżbę dla związku. Na trzech kartkach papieru narysuj po kolei: śliwkę, gruszkę i cytrynę. Złóż je na cztery części, po czym rozpocznij losowanie. Rodzaj owocu, który wylosujesz, jest odzwierciedleniem twojej relacji w przyszłości:

Śliwka oznacza, że wasz związek nie ma przyszłości.

Gruszka symbolizuje radość ze związku i jego stabilność.

Cytryna wskazuje, że między Wami będzie bardzo różnie i możecie spodziewać się burzliwej relacji.

Szczere rozmowy

Pamiętaj, że zaklęcia na nic się nie zdadzą, jeśli sama nie będziesz zabiegać o miłość. Powinnaś się postarać - czułe słowa, wsparcie, szczere rozmowy oraz przebywanie z drugą połówką mają największe znaczenie. Musicie oboje zapracować na zgodę i zbudować wzajemne poczucie bezpieczeństwa. Nie ma czarów, które cofną czas, lecz przyszłość może być równie magiczna. Zaklęcia miłosne działają, dopóki nie staramy się usilnie wpłynąć na cudzą wolę. Kłótnie, zdrady, nieuczciwość czy egoizm są nie lada wyzwaniem dla takich rytuałów. Postaraj się odzyskać swoją miłość stopniowo, otwierając serce na ukochanego i dając mu to, na co sama zasługujesz. Dobra energia zawsze powraca. 

Jak przyciągnąć miłość? Afirmacje i zaklęcia >>