Dwanaście grup projektowych złożonych ze studentów różnych wydziałów Akademii przez kilka miesięcy pracowało nad propozycjami limitowanej serii opakowań do kultowych produktów z kategorii makijażu Sisley Paris: podkładu Sisleÿa Le Teint, pomadki do ust Le Phyto Lip Shine oraz różu do policzków Palette l’orchidée. 

Przewodniczącą kapituły konkursu była współzałożycielka marki, hrabina Isabelle d'Ornano, która zwycięskiemu zespołowi wręczyła nagrodę w wysokości 4 tys. W skład teamu weszli studenci Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi: Martyna Woszczak, Edyta Klaper, Szymon Kowalski, Aleksandra Szulc, Magdalena Zalewska i Anna Baumel.

Wśród propozycji przedstawionych przez zwycięską grupę znalazło się m.in. opakowanie na podkład, inkrustowane bursztynem. Ten szlachetny surowiec, będący symbolem sukcesu, jest również subtelnym nawiązaniem do polskich korzeni Izabeli D'Ornano. Jury urzekły przede wszystkim walory artystyczne projektu, które najlepiej współgrają z wartościami tak prestiżowej marki jak Sisley Paris.