Sklep Topestetic do swoich rozmów zaprasza wyjątkowe ekspertki, które prężnie działają w Social Mediach, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając przy tym szerokiej społeczności osób w walce z niedoskonałościami skóry. Jeśli interesujesz się kosmetykami to profil Magdy Kaczanowicz @racjapielegnacja, Alicji Śliwowskiej @dr_scura czy też Magdy Wróbel @mamakosmetolog raczej nie będzie Ci obcy. To tylko niektóre osoby, z którymi zostały poruszone bardzo ważne i ciekawe tematy związane z kosmetologią. W podcastach Topestetic głos zabrało jeszcze wiele innych inspirujących kobiet, które mówią nie tylko o pielęgnacji skóry. Warto przekonać się o tym  samemu, śledząc najnowsze odcinki na dwóch oddzielnych platformach—wszystko dla komfortu i wygody odbiorców.

Odcinki znajdują się na kanale Youtube oraz aplikacji Spotify, w zależności od preferencji słuchacza. Wybierz format, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy i znajdź odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania dotyczące pielęgnacji Twojej skóry. 

Sklep Topestetic słynie nie tylko z bezpłatnej wysyłki i szerokiego asortymentu, ale także z bezpłatnych porad kosmetologicznych oraz edukacyjnego bloga www.kosmetyki.pl. Nic więc dziwnego, że tematy dobrane do wywiadów są tak przemyślane. Odpowiadają one na najczęściej pojawiające się pytania pielęgnacyjne, a także obalają wszelkie mity kosmetyczne.