Marka NEONAIL świętuje 15 urodziny

Choć trendy w stylizacji paznokci zmieniają się jak w kalejdoskopie, NEONAIL już od 15 lat umożliwia wyrażenie siebie poprzez bajecznie kolorowy manicure.

Z okazji świętowania kryształowej rocznicy, marka chce podziękować swoim fanom, organizując wyjątkowy konkurs pod patronatem ELLE.

Chcemy podziękować klientkom za wspólne lata, które spędziliśmy razem, docenić je za zaangażowanie, lojalność i podkreślić, że dzięki naszym produktom zawsze mogą być sobą i wyrażać siebie dlatego zapraszamy je do wspólnej akcji MAKE A WISH zostań #neonailgirl!

Marka NEONAIL zawsze jest o krok do przodu. Wiele wspaniałych kolekcji lakierów, niezwykła kompozycja barw, efektów i formuły rewolucjonizujące rynek produktów do paznokci - tak zdobywa się pozycję lidera na rynku lakierów hybrydowych. 

Konkurs MAKE A WISH zostań #neonailgirl - nagrody

Główną nagrodą w konkursie jest profesjonalna sesja zdjęciowa 15 zwyciężczyń

Za stylizacje zwyciężczyń będzie odpowiadać charyzmatyczna i energiczna Malwina Wędzikowska, znana projektantka, stylistka i kostiumograf, która m. in. tworzy kostiumy do programu "Taniec z Gwiazdami". 

Zdjęcia zostaną wykorzystane w kampanii urodzinowej NEONAIL oraz ukażą się na łamach ELLE.

Oprócz profesjonalnej sesji zdjęciowej z udziałem Malwiny Wędzikowskiej, stylistek NEONAIL, wizażystów i fryzjerów laureatki konkursu mogą liczyć na prezent niespodziankę od marki TOUS i NEONAIL

Konkurs MAKE A WISH zostań #neonailgirl - zasady

Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij formularz konkursowy.

Tylko 3 proste kroki dzielą Cię od wyjątkowej nagrody! 

  1. Prześlij życzenia urodzinowe dla NEONAIL.
  2. W dowolnej formie (zdjęcie, opis, film) pokaż swoją ulubioną technikę stylizacji paznokci lakierami NEONAIL. 
  3. Do zgłoszenia załącz krótką informację o sobie. Marka NEONAIL chce lepiej poznać swoje najwierniejsze fanki: podziel się swoją pasją, ciekawostką z życia lub interesującą historią. 

Laureatki wyłoni jury konkursowe składające się ze stylistki Malwiny Wędzikowskiej, redaktorki ELLE Agnieszki Zygmunt oraz stylistek NEONAIL. Zgłoszenia konkursowe zbierane są od 16 do 30 sierpnia.

POWODZENIA!!!