Co może oznaczać sen o przytulaniu?

Może zdarzyć się, że twoje sny o przytulaniu pojawiają się w momentach życia, w których czujesz potrzebę uwolnienia negatywnej energii, która się w tobie gromadzi. Być może jest to dobry czas, aby zacząć myśleć pozytywnie i zacząć okazywać swoją miłość innym ludziom. Aby zrozumieć swój konkretny sen o przytulaniu, ważne jest wzięcie pod uwagę wszystkich szczegółów, które stanowiły jego otoczkę.

Sennik: przytulać się

Sen o przytulaniu się do kogoś sugeruje, że powinieneś uważać na niepotrzebne prowokacje. Jesteś świadomy tego, że przeszkadzasz wielu osobom, szczególnie jeśli zajmujesz kierownicze stanowisko w firmie. Są tacy, którzy tylko czekają aż popełnisz błąd i będą mogli udowodnić ci, że nie jesteś doskonały, a biznes świetnie radziłby sobie bez ciebie. W końcu może okazać się, że będziesz musiał nauczyć się walczyć o rzeczy, których pragniesz i zaczniesz używać ostrych słów w stronę współpracowników, ponieważ będzie to jedyny sposób, aby ustanowić autorytet i pokazać, kto tu rządzi.

Sen o byciu przytulanym przez inną osobę symbolizuje niewierność. Twoje małżeństwo lub związek od jakiegoś czasu nie funkcjonuje tak, jakbyś tego chciał, co sprawia, że ty i twój partner oddalacie się od siebie. Nie będziecie odczuwać potrzeby spędzania razem czasu na robieniu codziennych, błahych rzeczy, takich jak gotowanie, chodzenie na spacer czy wykonywanie innych czynności, które wcześniej sprawiały wam przyjemność. Wkrótce na twojej drodze może pojawić się jednak ktoś, kto będzie poświęcał ci dużo uwagi i będziesz chciał, aby między wami rozwijało coś więcej niż przyjaźń. Możesz stanąć przed dużym dylematem i decyzją, która z pewnością zrani jedną ze stron (co ciekawe, podobnie interpretuje się sen o tramwaju oraz sen o zakupach).

Jeśli śni ci się, że odrzucasz uścisk innej osoby, prawdopodobnie czujesz się samotny i niezrozumiany przez resztę świata. Wydaje ci się, że wszyscy osądzają twoje czyny, co niekoniecznie jest prawdą. Kiedy wreszcie pogodzisz się z samym sobą, będziesz mógł pogodzić się z każdym innym.

Sennik przytulać dziecko

Kiedy śni ci się, że przytulasz swoje dziecko, symbolizuje to strach, który w prawdziwym życiu mają wszyscy rodzice. Martwisz się o zdrowie i szczęście pociechy, ciągle kwestionujesz swój sposób wychowania i to, czy wprowadzisz je na właściwą drogę, czy też nie. Z kolei sen, w którym przytulasz czyjeś dziecko oznacza, że ukrywasz swoją bardziej wrażliwą stronę, ponieważ boisz się, że ludzie mogą cię zranić.

Sennik przytulać konia, zwierzę

Sen o przytulaniu zwierzęcia może zwiastować zdradę kogoś bliskiego - osoba, na której ci zależy prawdopodobnie będzie chciała wykorzystać cię dla zysku. Mimo, że jest to zły znak, nie staraj się za wszelką cenę dowiedzieć się kto to będzie i kiedy. Po prostu przez najbliższe kilka tygodni unikaj zdradzania komukolwiek swoich istotnych planów.

Sennik: przytulanie kolegi

Znaczenie snów, w których przytulasz przyjaciela jest tożsame z szczęśliwymi chwilami z twojego życia (podobnie sennik interpretuje sen o jedzeniu). Ktoś może wkrótce zorganizować dla ciebie przyjęcie niespodziankę, czym miło cię zaskoczy.

Kiedy śni ci się, że przytulasz kolegę z pracy lub ze szkoły oznacza to, że poprawisz swoje relacje. Sennik twierdzi, że rozwiążesz jakieś konflikty, które mieliście w przeszłości i uświadomisz sobie, że bez powodu wątpiłeś w jego intencje.

Sennik: przytulać chłopaka

Sen o przytulaniu swojego partnera niestety nie ma pozytywnego znaczenia. Jeśli we śnie przytulasz się do ukochanej osoby, oznacza to, że wkrótce staniecie przed wieloma wyzwaniami i trudnościami. Nie będziecie się we wszystkim zgadzać i będziesz miał wrażenie, że druga połówka robi wszystko na przekór tobie; a partner będzie czuł to samo do ciebie. Będziecie musieli znaleźć sposób, by nauczyć się rozmawiać bez wzajemnych oskarżeń i kłótni.

Jeśli śnisz o przytulaniu się do byłego partnera wcale nie musi to oznaczać, że nadal coś do niego czujesz. Fakt, że skontaktował się z tobą we śnie sugeruje, że macie wspólną historię i spędziliście ze sobą dużo czasu, więc to normalne, że nie możesz o niej całkowicie zapomnieć. Nie powinieneś doszukiwać się w tym ukrytych znaczeń.

Sennik: przytulać kogoś z rodziny

Jeśli śni ci się, że przytulasz członka rodziny, prawdopodobnie martwisz się o jego zdrowie. Być może w ostatnim czasie przyznał, że nie czuje się najlepiej, ale odrzucił twoją sugestię, aby udał się do lekarza. Bez względu na to, jak bardzo będziesz próbował przekonać bliską osobę, by cię posłuchała, nie uda ci się to.

Sennik: przytulenie przez nieznajomego

Jeśli śni ci się, że przytulasz się do nieznajomego, zapowiada to spotkanie z osobą, kto pomoże ci w osiągnięciu jakiegoś celu. Prawdopodobnie będzie mogła pomóc ci zrobić postępy w karierze lub pracy, którą wykonujesz, dzięki swoim znajomościom. Innym znaczeniem tego snu jest to, że przypadkowo spotkasz kogoś, kogo nie widziałeś od dłuższego czasu.