Przez ostatnie miesiące Selena Gomez nie schodziła z pierwszych stron gazet czy portali internetowych. Głównie plotkowano o jej stanie psychicznym czy relacji z Justinem Bieberem, który niedawno poślubił Hailey Baldwin (amerykańskie tabloidy sugerowały, że Gomez nie może otrząsnąć się po tym informacjach). Co więcej, u Gomez zdiagonozowano leukopenię. Gwiazda przestała publikować zdjęcia na instagramie czy pojawiać się na wydarzeniach publicznych. Selena skupiła się na swoim życiu prywatnym, a pod koniec grudnia wybrała się z przyjaciółmi na wycieczkę w góry. W połowie stycznia tego roku wokalistka zdecydowała się powrócić na serwisy społecznościowe zamieszczając na insta nowe zdjęcie z opisem: "Minęło trochę czasu odkąd pisałam coś do Was, ale chciałabym życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku i podziękować za Waszą miłość i wsparcieOstatni rok był zdecydowanie rokiem autorefleksji, wyzwań i wzrostu. To zawsze te wyzwania pokazują ci, kim jesteś i co potrafisz przezwyciężyć. Zaufajcie mi, to nie jest łatwe, ale jestem dumna z tego, kim się staję i cieszę się z nadchodzącego roku. Kocham Was wszystkich". To nie koniec informacji na temat Seleny Gomez. Podobno 26-latka znów jest zakochana. Kim jest jej nowy wybranek?

Modne fryzury 2020: Selena Gomez ma teraz włosy inspirowane cięciem Rachel z serialu "Przyjaciele". Słynny trend z połowy lat 90. powraca >>

Te modne paznokcie lansuje Selena Gomez. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów w manicure na 2020 rok >>

Selena Gomez ma nowego chłopaka? Kim jest Austin North?

Tabloidy sugerują, że nowy chłopak Gomez pomaga jej wyjść na prostą po trudach z zeszłego roku. HollywoodLife.com podaje, że Selena spotyka się teraz z 22-letnim Austinem Northem. Podobno chłopak wybrał się z celebrytką na wspomniany wcześniej urlop w górach. Amerykańskie serwisy plotkarskie twierdzą, że para poznała się pod koniec 2018 roku, więc ta relacja jest bardzo świeża. Kim jest North? Pracuje w show-biznesie, a dokładnie próbuje swoich sił w aktorstwie. Na swoim koncie ma kilka produkcji Disneya, a jeśli wejdziecie na jego instagram to dowiecie się, że ma siostrę, uwielbia sport (zwłaszcza jazdę na snowboardzie!) i jest bardzo wierzący (jak Bieber?).

Jak sądzicie, to tylko plotka?