Jak się czuje Selena Gomez? Na Instagramie piosenkarki pojawił się wzruszający wpis

Gwiazda powoli wraca do życia publicznego - ostatnio była widziana w Los Angeles, gdy wracała z treningu, potem na wakacjach w górach ze znajomymi, a parę dni temu Taylor Swift wrzuciła do sieci zdjęcie ze wspólnego wieczoru z przyjaciółkami, na który zaprosiła również Selenę Gomez. Teraz piosenkarka postanowiła w końcu sama zabrać głos i opublikowała właśnie na swoim Instagramie galerię trzech analogowych zdjęć (na których wygląda olśniewająco) oraz wzruszający komentarz. Wyznała w nim jak się czuje i złożyła swoim fanom noworoczne życzenia:

Minęło trochę czasu odkąd pisałam coś do Was, ale chciałabym życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku i podziękować za Waszą miłość i wsparcie.

Ostatni rok był zdecydowanie rokiem autorefleksji, wyzwań i wzrostu. To zawsze te wyzwania pokazują ci, kim jesteś i co potrafisz przezwyciężyć. Zaufajcie mi, to nie jest łatwe, ale jestem dumna z tego, kim się staję i cieszę się z nadchodzącego roku. Kocham Was wszystkich" napisała Selena Gomez na Instagramie.

Selena Gomez zamierza skasować swój instagram? >>

Zobacz: Nowe zdjęcia Seleny Gomez! Czy gwiazda czuje się lepiej?>>

Stan zdrowia Seleny Gomez polepsza się 

Przypomnijmy, że gwiazda w październiku zeszłego roku trafiła do szpitala psychiatrycznego. Powodem były ataki paniki i depresja po przeszczepie nerki (transplantacja miała miejsce we wrześniu 2017 roku), który był konieczny ze względu na toczeń, z którym Selena Gomez zmagała się od dawna. Jesienią okazało się również, że jej wyniki krwi są kiepskie, a przyczyną tego może być leukopenia. Samopoczuciu nie pomagała też ogromna popularność i problemy natury sercowej. Selena Gomez trafiła wtedy do Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Po tygodniach terapii celebrytka wyszła ze szpitala i postanowiła poświęcić czas na zadbanie o własne zdrowie. W tym czasie nie publikowała też zdjęć na Instagramie, zrezygnowała w branżowych imprez i odsunęła na bok projekty zawodowe.

Czytaj: Selena Gomez w świątecznej kampanii Coach>>