Rządząc naszymi cielesnymi impulsami, Mars ujawnia, jak radzimy sobie z pasją, pożądaniem i ukrytą perwersją. Ta czerwona planeta decyduje o tym, kogo wpuszczasz do swojego łóżka. Jego położenie w wykresie urodzenia eksponuje zwierzę, którym naprawdę jesteś. Może się okazać, że skłonności seksualne wcale nie idą w parze z cechami podstawowego znaku zodiaku. Każdy znak Marsa ma inne potrzeby, jeśli chodzi o seks. Niektórzy wymagają więzi emocjonalnej, inni preferują spontaniczne przygody. Jeśli nie wiesz, jaki jest twój znak Marsa, wprowadź swoją datę, miejsce i czas urodzenia do kalkulatora astrologicznego TUTAJ >>, a następnie przeczytaj wszystkie pikantne szczegóły na temat swojego erotycznego "ja". 

Seks a położenie Marsa w zodiaku:

Mars w Baranie

Mars w Baranie zapala się pożądaniem. Jest uzależniony od pościgu i jeśli ma kogoś na oku, od razu daje to po sobie poznać. Niestety, szybko zmienia swoje obiekty westchnień, dlatego romans z nim zazwyczaj nie trwa długo. Lubi ostry seks bez żadnych zahamowań. Nudzi go długa, namiętna gra wstępna. Woli przejść do sedna, a kiedy to robi, już nic go nie powstrzymuje. Seks z Marsem w Baranie najpewniej sprawi, że kochankowie będą posiniaczeni i obolali na drugi dzień. 

Największa zgodność w łóżku: tylko partnerzy seksualni z Marsem w Baranie, Lwie, Strzelcu lub Wadze nadążają za tym ognistym temperamentem. 

Mars w Byku

Mars w Byku pozwala pożądaniu budować się powoli, naturalnie i systematycznie. To znak poświęcający czas na poznanie łóżkowego partnera wszystkimi pięcioma zmysłami. Wybiera atrakcyjnych kochanków, którym może rozkoszować się przez długie godziny. Dla niego seks powinien być jak dobre wino - chce delektować się jego smakiem i celebrować nim najlepsze chwile. Osoby z Marsem w Byku nie lubią szybkich numerków w samochodzie. Traktują swoją sypialnię jak królestwo. 

Największa zgodność w łóżku: zostanie osiągnięta z partnerami z Marsem w Byku, Pannie, Koziorożcu lub Skorpionie. Z tego wywiąże się duet idealny. 

Mars w Bliźniętach

Mars w Bliźniętach uwielbia prowadzić seks-rozmowy. Uwodzi swojego kochanka sprośną, lecz namiętną grą słów. Dla niego romans z czyimś intelektem jest ważniejszy niż sam akt fizyczny. Im ktoś jest mądrzejszy i pobudza jego umysł, tym szybciej chcą pozbawić go ubrań. Mogą spędzać godziny na pieszczotach, dokuczaniu oraz słownym kuszeniu. Chcą poezji przeplatanej z orgazmami.

Największa zgodność w łóżku: partner z Marsem w Bliźniętach, Wodniku, Wadze lub Strzelcu ma wystarczająco kreatywny umysł, żeby rozpalić ten znak do czerwoności.

Mars w Raku

Dla Marsa w Raku pożądanie i uczucia zazwyczaj powinny iść ze sobą w parze. Seks jest symbolem miłości rodzącej się pomiędzy dwójką kochanków. Ten znak nie pójdzie do łóżka z byle kim. Zawsze wspomina przebyte doświadczenia i doszukuje się w nich poczucia stabilności. Na partnerów wybiera wyjątkowe jednostki, które spełniają wszystkie jego kryteria. Mars w Raku potrafi zatracić się w seksie, jeśli otrzyma dowody lojalności. Seks z nim daje poczucie, że jest się najważniejszą osobą na świecie. 

Największa zgodność w łóżku: partner seksualny z Marsem w Raku, Skorpionie, Rybach lub Koziorożcu zanurzy, który zanurzy się w jego romantycznym świecie.