Saint Laurent znika z paryskiego fashion weeka i dyktuje własne warunki

Jak czytamy w informacji prasowej, którą otrzymaliśmy od przedstawicieli marki: Saint Laurent w obliczu aktualnych okoliczności, kryzysu oraz radykalnych zmian w branży ma pójść własnymi ścieżkami i na nowo zaprojektować swoje przyszłe działania. W ten sposób dom mody "przejmie kontrolę nad swoim tempem" i nie będzie się dostosowywać do wcześniej ustalonego harmonogramu pokazów (wiadomo już teraz, że rezygnuje z udziału w Paris Fashion Week) czy projektowania kolekcji.

Jak jednak podkreślają osoby decyzje - już wkrótce Saint Laurent zaprezentuje własny kalendarz pracy, kreatywny i dostosowany do rzeczywistości post-pandemicznej.

Marka szuka też sposobu na zwiększenie wydajności swoich reklam i promocji. Będzie pracować też nad utrzymaniem pozycji na rynku i swojego obecnego wizerunku

Gwiazda TikToka w nowej kampanii Celine>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SAINT LAURENT (@ysl) Kwi 27, 2020 o 12:38 PDT

Poza tym - jak wyjaśnia branżowy serwis Business Of Fashion - należący do Kering dom mody nie wyklucza zorganizowania pokazu mody na własnych zasadach jeszcze w tym roku, ale marka ma się skupić na "bardziej intymnych formatach pokazywania ubrań". Czy to oznacza koniec spektakularnych show i modowych spektakli, tak charakterystycznych dla Saint Laurent? Na razie to pytanie musi zostać bez odpowiedzi. 

Kto mówi „sprawdzam” odzieżowym markom eko? Oto wiarygodne certyfikaty ekologiczne, których warto szukać na metkach>>