TVN z powodu koronawirusa wprowadził zmiany w ramówce. Stacja wstrzymała zdjęcia do serialu "Na Wspólnej", a z anteny zniknęły inne programy, m.in. "Kuchenne rewolucje", nowy serial "Kod genetyczny" i właśnie "Kuba Wojewódzki". Nowy program Kuby Wojewódzkiego jest teraz nagrywany z domu prezentera i można go obejrzeć za pośrednictwem platformy Player.pl. Pierwszym gościem talk show był raper Quebonafide. Wczoraj miała miejsce oficjalna premiera "docelowego" albumu rapera zatytułowanego"Romantic Psycho - Japan Edition". Odcinek jest już dostępny w serwisie. 

Obecna sytuacja zmobilizowała nas do kręcenia projektów w domach. Kuba Wojewódzki to jedna z ulubionych osobistości wśród użytkowników Playera - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl

Tak wczoraj dziennikarz zapowiedział swój nowy format:

Jeden #romantic Drugi #psycho. 250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego @quebahombre. Bez ograniczeń o wszystkim

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official) Kwi 1, 2020 o 10:31 PDT

Dziennikarz podzielił się też zdjęciami swojego warszawskiego apartamentu. To duży, nowoczesny, dwupoziomowy apartament z białymi ścianami i podłogą z jasnych desek. Widzimy tu między innymi karmelowe, skórzane kanapy, kawowy stolik z marmurowym blatem i industrialne, szklane drzwi i oryginalne schody. Całą uwagę jednak kradnie kultowe siedzisko w kształcie twarzy - Nemo projektu Fabio Novembre.

Quebonafide u Kuby Wojewódzkiego. Nowy program w Player.pl - Film