21 czerwca odbędzie się 19. edycja Wianków nad Wisłą, ogólnodostępnego, plenerowego wydarzenia w Warszawie. Podczas imprezy wystąpią m.in. Hey, Dżem, Łąki Łan, a także brytyjski zespół Razorlight.

Poruszający się w gatunku gitarowego indie-rocka Razorlight, pochodzi z Londynu. Grupa powraca do Polski w dziesiątą rocznicę wydania swojej debiutanckiej płyty Up All Night. Chwilę po tym jak ujrzała światło dzienne 28 czerwca 2004, już 4 lipca uplasowała się na 3. miejscu brytyjskiej listy najlpeszych albumów. Grupa otrzymała wówczas pozytywne recezncje od najważniejszych magazynów muzycznych, takich jak Billboard, Q, czy NME.

W 2005 roku Razorlight supportowali koncerty m.in. Queen czy Oasis. Od tego czasu zespół wydał jeszcze dwa albumy, były to imienny Razorlight, który przyniósł grupie nominacje do NME Awards w kategorii Best Album i Best British Band oraz Slipway Fires. Singiel In the Morning, pochodzący z pierwszej wymienionej płyty dotarł do 3. pozycji na UK Singles Chart. Większy sukces osiągnęła America, to dzięki tej piosence zespół otrzymał dwie nominacje do Brit Awards w kategorii Best British Band i Best Song.

21 czerwca Razorlight przyjadą w odświeżonym składzie, do którego należą: Johnny Borrell (wokal i gitara), Björn Ågren (gitara), Carl Dalemo (gitara basowa) i David Sullivan-Kaplan (perkusja).