Numerologia partnerska - jak obliczyć?

Numerologia partnerska to starożytna metoda analizy daty urodzenia w celu ocenienia, jak dana osoba będzie funkcjonować w parze z inną. Życie każdego człowieka zostało naznaczone szczególną liczbą, która definiuje jego charakter. Zadaniem numerologii partnerskiej jest odszyfrowanie tego kodu. Wiedza zawarta w cyfrach pozwoli nam określić, jaki związek stworzymy ze swoją drugą połówką. Dopasowanie numerologiczne niektórych liczb może wskazywać na karmiczną relację. Nieodpowiednie połączenia stwarzają problemy na drodze do szczęścia. 

Dopasowanie numerologiczne może wskazywać na boskie połączenie lub odrabianie karmy.

Numerologia partnerska - jak obliczyć? Kalkulator numerologiczny to na szczęście nic skomplikowanego. Wystarczy zsumować wszystkie cyfry w dacie urodzenia. Otrzymany wynik będzie składać się z dwóch cyfr, które też należy zsumować. Przykładowo, jeżeli twoja data urodzenia to 01.08.1990, swoją Drogę Życia obliczasz w ten sposób: 0+1+0+8+1+9+9+0=28; 2+8=10. Jesteś astrologiczną dziesiątką. Jeżeli weźmiemy pod uwagę zasadę, że liczby partnerskie sprowadza się do cyfry, wyjdzie na to, że astrologiczna dziesiątka to w praktyce jedynka - 1+0 daje 1. Tylko liczby mistrzowskie 11, 22, 33 i 44 nie podlegają redukcji. Numerologia imion partnerska też ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz pójść o krok dalej. 

Numerologia partnerska - 1

Jedynka to osoba silna i samowystarczalna. Tak samo porywcza, jak namiętna. W staraniach o względy osoby, która ją interesuje, jest gotowa na każde poświęcenie. Jednak gdy osiągnie swój cel, może stać się zaborcza. Cechuje ją duża zmienność nastrojów. Jedynka stworzy idealny związek z Dwójką oraz Szóstką, czyli osobami uległymi, które wykazują gotowość do kompromisów. Ułoży sobie życie również z Trójką i Czwórką, ale w tym przypadku będzie musiała trzymać na wodzy swoją władczą naturę. Powinna unikać innych Jedynek, Ósemek, Dziewiątek i liczb mistrzowskich - to nie wypali.

Numerologia partnerska - 2

Astrologiczna dwójka jest osobą stałą w uczuciach. Gdy się zakocha, druga połówka staje się dla niej całym światem. Bywa romantyczna i nieśmiała. Nigdy nie zabiega o względu drugiej osoby. Nie jest typem zdobywcy, ale za to pozwoli się zdobyć. Osobie, która zdobędzie jej zaufanie, odda się bez reszty, zapominając o ograniczeniach. W związku, Dwójka okazuje się troskliwa, oddana i lojalna. Dla niej idealnym towarzyszem życia będzie oczywiście druga Dwójka. Poza tym, osoba urodzona pod tą cyfrą stworzy udaną parę z Czwórką czy Szóstką. Ten związek będzie przepełniony romantyzmem. Dwójka ma szansę także z Trójką i Piątką, ale nie Siódemką, która jest zbyt powściągliwa. Powinna jak ognia unikać Dziewiątek. 

Numerologia partnerska - 3

Trójka jest osobą, której nigdy nie opuszcza dobry humor. W związku okazuje się wyrozumiała, tolerancyjna i skora do kompromisów. Trójka nie przejawia władczych tendencji. Zamiast tego wykazuje odrobinę naiwności. Często zmienia partnerów, a przy okazji każdego związku, głęboko wierzy, że wreszcie znalazła swój wymarzony ideał. Rzeczywistość boleśnie to weryfikuje. Dla Trójki idealna będzie inna Trójka, Jedynka, Piątka i liczba mistrzowska. Te wibracje są pełne werwy i życiowej energii. Dobrym partnerem będzie też Dziewiątka, ale uwaga - obie te cyfry są niezwykle żywiołowe. Po czasie mogą się sobą zmęczyć. Trójka powinna unikać powinna związku z Dwójką, Czwórką i Szóstką. Zanudzi się na śmierć. 

Numerologia partnerska - 4

Czwórka to osoba wierna, o szczerych intencjach. Zawsze bierze pełną odpowiedzialność za siebie i za swoją drugą połówkę. Nie szuka romansów, przygody nie są dla niej. Zależy jej przede wszystkim na stabilizacji czy poczuciu bezpieczeństwa. Z tego względu, Czwórka angażuje się w relację dopiero, gdy nabierze pewności, że to rzeczywiście ma szansę się udać. Idealny związek stworzy z Dwójką, Szóstką i Siódemką. Każdą z tych liczb cechuje stabilność emocjonalna oraz wrodzona rozwaga. Jeżeli Czwórce uda się zaakceptować nieco władcze usposobienie partnera, będzie też szczęśliwa z Jedynką, Ósemką, Dziewiątką i mistrzowską liczbą Dwadzieścia Dwa. Kogo unikać? Zdecydowanie Trójki oraz Piątki. Osoby urodzone pod patronatem tych cyfr są lekkoduchami. Nie zdołają uszczęśliwić Czwórki szukającej stabilnego związku.

Numerologia partnerska - 5

Piątka jest osobą, za którą trudno nadążyć. To, co dziś uzna za przyjemne, jutro wywoła u niej rozdrażnienie. Dotyczy to także strefy intymnej. W sypialni to raczej piątka jest stroną dominującą. Idealny związek tej liczby obfituje w namiętne chwile, niespodzianki i nutki szaleństwa. Jeżeli partner piątki okaże się zbyt spokojny, ta bez skrupułów przejmie inicjatywę. Zacznie narzucać swoją wolę. Ostatecznie odejdzie. Kto będzie idealnym partnerem dla piątki? Inna piątka i trójka. Ich związek będzie obfitował w śmiech i dobrą zabawę. Dobrym partnerem może być też czwórka. To dwa przeciwstawne charaktery, ale mają sporą szansę na odnalezienie szczęścia. Piątka nie powinna wiązać się z dwójką, szóstką i siódemką - te związki nie mają szans na powodzenie.

Numerologia partnerska - 6

Szóstka jest osobą, która u swojej drugiej połówki ceni wrażliwe usposobienie. Szuka czułego i zmysłowego związku, ale na równi z tym stawia wartości rodzinne. Druga połówka szóstki może mieć pewność, że ich związek zostanie zalegalizowany. Dla tej wibracji ma to fundamentalne znaczenie. Szóstka świetnie dogada się z drugą Szóstką, a także z Dwójką i Czwórką. Związki te będą niezwykle stabilne, w oparciu na wzajemnym szacunku i poczuciu bezpieczeństwa. Szóstki mogą też przemyśleć związek z Jedynkami, Trójkami, czy liczbami mistrzowskimi. Jednak w tych przypadkach nie ma mowy o pełnej zgodności.

Numerologia partnerska - 7

Astrologiczna Siódemka to osoba o dwóch obliczach. W pierwszym kontakcie wydaje się chłodna i zdystansowana, ale gdy uda się poznać ją bliżej, można się przekonać o jej pięknej duszy. Siódemka nie cierpi samotności, to osoba stworzona do życia w parze. Gdy już zdobędzie wymarzonego partnera, zrobi wszystko, aby spełnić jego oczekiwania. Dla astrologicznej Siódemki idealnym partnerem będzie inna Siódemka, Czwórka i Dziewiątka. Ciekawy układ stworzy także z Trójką i Piątką. Jednak w tym przypadku trzeba będzie zaakceptować energiczne usposobienie partnera. Których cyfr Siódemka powinna unikać? Zdecydowanie Ósemki i Jedynki. 

Numerologia partnerska - 8

Ósemka to urodzony przywódca, wymagający od drugiej połówki bezwzględnego podporządkowania. Cechuje ją gwałtowny temperament, jednak gdy stworzy związek z osobą uległą, wszystko potoczy się dobrze. Dla Ósemki idealnym partnerem jest Dwójka, Czwórka, Szóstka, Siódemka i Dziewiątka. Warto rozważyć też partnerstwo z Trójką i Piątką. W tym przypadku nie uda się uniknąć kłótni, ale dobre chwile przeważą nad złymi. Szans powodzenia nie ma natomiast związek z Jedynką, drugą Ósemką i liczbą mistrzowską.

Numerologia partnerska - 9

Astrologiczna dziewiątka to osoba niezwykle wrażliwa, która w kontaktach towarzyskich zachowuje spory dystans. Łatwo się zakochuje, ale nawet wtedy, nie wykona pierwszego kroku. Jeżeli jednak uda się ją zdobyć, okaże się niezwykle oddana i wierna. Dziewiątce zależy na partnerze, z którym osiągnie najwyższy, wręcz duchowy stopień porozumienia.Powinna postawić na związek z drugą Dziewiątką, Siódemką lub liczbą mistrzowską. Dobrze rokuje także partnerstwo z Szóstką, z jednym zastrzeżeniem - w takim związku, dziewiątka może czuć się nieco ograniczana. Powinna wystrzegać się zmiennych Piątek. Wiele wskazuje na to, że ta relacja będzie mieć burzliwy finał.

Numerologia partnerska - liczby mistrzowskie 

Liczby mistrzowskie same w sobie niosą niezwykłe wibracje. Złożone charaktery osób o tej Drodze Życia nie są dla każdego. Ci wybrańcy zwykle znajdują się na wyższym poziomie świadomości i obierają w życiu konkretną misję. Wykazują liczne talenty, przede wszystkim związane ze sztuką, medycyną, polityką czy religią. Swoją wiedzą bezinteresownie dzielą się z innymi. Jednocześnie, przejawiają naturalny dar do zajmowania pozycji duchowego lidera. Numerologia partnerska zakłada, że liczby mistrzowskie stworzą najlepsze związki z osobami na równie wysokich wibracjach. Obok podwójnych liczb, dobrym partnerem będzie dla nich Siódemka lub Dziewiątka.