Numerologia partnerska - jak obliczyć?

Numerologia partnerska to starożytna metoda analizy daty urodzenia w celu ocenienia, jak dana osoba będzie funkcjonować w parze z inną. Życie każdego człowieka zostało naznaczone szczególną liczbą, która definiuje jego charakter. Zadaniem numerologii partnerskiej jest odszyfrowanie tego kodu. Wiedza zawarta w cyfrach pozwoli nam określić, jaki związek stworzymy ze swoją drugą połówką. Dopasowanie numerologiczne niektórych liczb może wskazywać na karmiczną relację. Nieodpowiednie połączenia stwarzają problemy na drodze do szczęścia. 

Dopasowanie numerologiczne może wskazywać na boskie połączenie lub odrabianie karmy.

Numerologia partnerska - jak obliczyć? Kalkulator numerologiczny to na szczęście nic skomplikowanego. Wystarczy zsumować wszystkie cyfry w dacie urodzenia. Otrzymany wynik będzie składać się z dwóch cyfr, które też należy zsumować. Przykładowo, jeżeli twoja data urodzenia to 01.08.1990, swoją Drogę Życia obliczasz w ten sposób: 0+1+0+8+1+9+9+0=28; 2+8=10. Jesteś astrologiczną dziesiątką. Jeżeli weźmiemy pod uwagę zasadę, że liczby partnerskie sprowadza się do cyfry, wyjdzie na to, że astrologiczna dziesiątka to w praktyce jedynka - 1+0 daje 1. Tylko liczby mistrzowskie 11, 22, 33 i 44 nie podlegają redukcji. Numerologia imion partnerska też ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz pójść o krok dalej. 

Numerologia partnerska - 1

Jedynka to osoba silna i samowystarczalna. Tak samo porywcza, jak namiętna. W staraniach o względy osoby, która ją interesuje, jest gotowa na każde poświęcenie. Jednak gdy osiągnie swój cel, może stać się zaborcza. Cechuje ją duża zmienność nastrojów. Jedynka stworzy idealny związek z Dwójką oraz Szóstką, czyli osobami uległymi, które wykazują gotowość do kompromisów. Ułoży sobie życie również z Trójką i Czwórką, ale w tym przypadku będzie musiała trzymać na wodzy swoją władczą naturę. Powinna unikać innych Jedynek, Ósemek, Dziewiątek i liczb mistrzowskich - to nie wypali.

Numerologia partnerska - 2

Astrologiczna dwójka jest osobą stałą w uczuciach. Gdy się zakocha, druga połówka staje się dla niej całym światem. Bywa romantyczna i nieśmiała. Nigdy nie zabiega o względu drugiej osoby. Nie jest typem zdobywcy, ale za to pozwoli się zdobyć. Osobie, która zdobędzie jej zaufanie, odda się bez reszty, zapominając o ograniczeniach. W związku, Dwójka okazuje się troskliwa, oddana i lojalna. Dla niej idealnym towarzyszem życia będzie oczywiście druga Dwójka. Poza tym, osoba urodzona pod tą cyfrą stworzy udaną parę z Czwórką czy Szóstką. Ten związek będzie przepełniony romantyzmem. Dwójka ma szansę także z Trójką i Piątką, ale nie Siódemką, która jest zbyt powściągliwa. Powinna jak ognia unikać Dziewiątek. 

Numerologia partnerska - 3

Trójka jest osobą, której nigdy nie opuszcza dobry humor. W związku okazuje się wyrozumiała, tolerancyjna i skora do kompromisów. Trójka nie przejawia władczych tendencji. Zamiast tego wykazuje odrobinę naiwności. Często zmienia partnerów, a przy okazji każdego związku, głęboko wierzy, że wreszcie znalazła swój wymarzony ideał. Rzeczywistość boleśnie to weryfikuje. Dla Trójki idealna będzie inna Trójka, Jedynka, Piątka i liczba mistrzowska. Te wibracje są pełne werwy i życiowej energii. Dobrym partnerem będzie też Dziewiątka, ale uwaga - obie te cyfry są niezwykle żywiołowe. Po czasie mogą się sobą zmęczyć. Trójka powinna unikać powinna związku z Dwójką, Czwórką i Szóstką. Zanudzi się na śmierć. 

Numerologia partnerska - 4

Czwórka to osoba wierna, o szczerych intencjach. Zawsze bierze pełną odpowiedzialność za siebie i za swoją drugą połówkę. Nie szuka romansów, przygody nie są dla niej. Zależy jej przede wszystkim na stabilizacji czy poczuciu bezpieczeństwa. Z tego względu, Czwórka angażuje się w relację dopiero, gdy nabierze pewności, że to rzeczywiście ma szansę się udać. Idealny związek stworzy z Dwójką, Szóstką i Siódemką. Każdą z tych liczb cechuje stabilność emocjonalna oraz wrodzona rozwaga. Jeżeli Czwórce uda się zaakceptować nieco władcze usposobienie partnera, będzie też szczęśliwa z Jedynką, Ósemką, Dziewiątką i mistrzowską liczbą Dwadzieścia Dwa. Kogo unikać? Zdecydowanie Trójki oraz Piątki. Osoby urodzone pod patronatem tych cyfr są lekkoduchami. Nie zdołają uszczęśliwić Czwórki szukającej stabilnego związku.