Numerologia partnerska - co to jest dopasowanie liczb?

Numerologia partnerska to nic innego, jak metoda analizy daty urodzenia w kontekście cech osobowościowych, składających się na funkcjonowanie danej osoby w parze z inną. Każdy człowiek urodził się pod wibracją danej cyfry, która zdefiniowała jego charakter. Zadaniem numerologii partnerskiej jest odszyfrowanie tego kodu.

Mało tego, wiedza zawarta w cyfrach pozwoli nam określić, jaki związek stworzymy z drugą osobą. Niektóre cyfry astrologiczne pasują do siebie idealnie, między innymi występują natomiast złe wibracje, które mogą być poważną przeszkodą na drodze do szczęścia.

Jak określić swoją astrologiczną cyfrę? To łatwe - wystarczy zsumować wszystkie cyfry, składające się na datę urodzenia. Otrzymana liczba będzie składać się z dwóch cyfr, które też należy zsumować. Przykładowo, jeżeli twoja data urodzenia to 01.08.1990, to swój numer astrologiczny obliczasz w następujący sposób: 0+1+0+8+1+9+9+0=28; 2+8=10 - jesteś astrologiczną dziesiątką.

Nie wystarczy jednak poznać cyfrę lub liczbę, swoją i partnera, by móc poznać prawdę o nawiązanej relacji. Omówmy zatem znaczenie poszczególnych numerów i ich kompatybilność z pozostałymi. 

Numerologia partnerska - 1

Jedynka to osoba silna i samowystarczalna, tak samo porywcza, jak namiętna. W staraniach o względy osoby, która ją interesuje, astrologiczna jedynka jest gotowa na każde poświęcenie, ale gdy osiągnie swój cel, staje się zaborcza. Cechuje ją duża zmienność nastrojów.

Jedynka stworzy idealny związek z dwójką i szóstką, czyli z osobami uległymi, które wykazują gotowość do kompromisów. Uda się też z trójką i czwórką, ale w tym przypadku, jedynka będzie musiała trzymać na wodzy swoją władczą naturę. Powinna unikać innych jedynek, ósemek, dziewiątek i dziesiątek - to nie wypali.

Numerologia partnerska - 2

Astrologiczna dwójka to osoba stała w uczuciach - gdy się zakocha, jej druga połówka staje się dla niej całym światem. Jest romantyczna i nieco nieśmiała. Takie usposobienie sprawia, że dwójka nigdy nie zabiega o względu drugiej osoby - nie jest typem zdobywcy, ale za to pozwoli się zdobyć. Osobie, która posiądzie jej zaufanie, odda się bez reszty, zapominając o zahamowaniach i ograniczeniach. W związku, dwójka okazuje się troskliwa, oddana i lojalna. 

Dla dwójki idealnym towarzyszem życia będzie oczywiście dwójka. Poza tym, osoba urodzona pod tą cyfrą stworzy udaną parę z czwórką i szóstką. Ich związek będzie przepełniony romantyzmem i czułością. Udaną relację, dwójka nawiąże też z trójką i z piątką, ale nie z siódemką, która jest nazbyt powściągliwa. Dwójki powinny też unikać dziewiątek.

Numerologia partnerska - 3

Trójka jest osobą, której nigdy nie opuszcza dobry humor. W związku, okazuje się wyrozumiała, tolerancyjna i skora do kompromisów. Trójka nie przejawia władczych tendencji, nie próbuje narzucać swojego zdania, ale wykazuje odrobinę naiwności. Pewnie dlatego astrologiczna trójka często zmienia partnerów, a przy okazji każdego związku, głęboko wierzy, że wreszcie znalazła wymarzony ideał. Rzeczywistość jednak boleśnie to weryfikuje. 

Dla trójki, idealna będzie inna trójka, jedynka, piątka i dziesiątka. Każdy z tych numerów jest pełen werwy i życiowej energii. Dobrym partnerem będzie też dziewiątka, ale uwaga - obie te cyfry są niezwykle żywiołowe, więc po czasie, mogą się sobą zmęczyć. Unikać powinna związku z dwójką, czwórką i szóstką - te cyfry są zbyt spokojne. 

Numerologia partnerska - 4

Czwórka to osoba wierna, o szczerych intencjach, która zawsze bierze pełną odpowiedzialność za siebie i za swoją drugą połówkę. Nie szuka krótkich romansów, przygody nie są dla niej. Zależy jej przede wszystkim na stabilizacji i poczuciu bezpieczeństwa. Z tego względu, czwórka angażuje się w relację z drugą osobą dopiero, gdy nabierze pewności, że to rzeczywiście ma szansę się udać.

Astrologiczna czwórka idealny związek stworzy z dwójką, szóstką i siódemką. Każdą z tych liczb cechuje stabilność emocjonalna i wrodzona rozwaga. Jeżeli czwórce uda się zaakceptować nieco władcze usposobienie swojego partnera, będzie też szczęśliwa z jedynką, ósemką, dziewiątką i dziesiątką. Kogo unikać? Zdecydowanie trójki i piątki. Osoby urodzone pod patronatem tych cyfr są lekkoduchami i nie zdołają uszczęśliwić szukającej stabilnego związku czwórki.

 

Numerologia partnerska - 5

Piątka jest osobą, za którą trudno jest nadążyć. To, co dziś uzna za miłe i przyjemne, jutro wywoła u niej rozdrażnienie. Dotyczy to także strefy intymnej, więc w sypialni, to raczej piątka jest stroną dominującą. Idealny związek, to taki, który obfituje w namiętne chwile, niespodzianki i któremu nie sposób odmówić nutki szaleństwa. Jeżeli partner piątki okaże się zbyt spokojny, ta bez skrupułów przejmie inicjatywę, zacznie narzucać swoją wolę i wreszcie... odejdzie. 

Kto będzie idealnym partnerem dla piątki? Inna piątka i trójka. Ich związek będzie obfitował w śmiech i dobrą zabawę. Dobrym partnerem może być też czwórka. To dwa przeciwstawne charaktery, ale mają sporą szansę na odnalezienie szczęścia. Piątka nie powinna wiązać się z dwójką, szóstką i siódemką - te związki nie mają szans powodzenia. 

Numerologia partnerska - 6

Szóstka jest osobą, która u swojej drugiej połówki ceni sobie wrażliwe usposobienie. Szuka czułego i zmysłowego związku, ale na równi z tym stawia wartości rodzinne. Druga połówka szóstki może mieć pewność, że ich związek zostanie zalegalizowany - dla niej ma to fundamentalne znaczenie.

Szóstka świetnie dogada się z drugą szóstką, a także z dwójką i czwórką. Ich związek będzie niezwykle stabilny, oparty na wzajemnym szacunku i poczuciu bezpieczeństwa. Szóstki mogą też przemyśleć związek z jedynkami, trójkami, piątkami i dziesiątkami, jednak w tym przypadku, nie ma mowy o pełnej zgodności. Związek z ósemką nie będzie natomiast zbyt dobrym pomysłem.

Numerologia partnerska - 7

Astrologiczna siódemka to osoba o dwóch obliczach. W pierwszym kontakcie wydaje się zimna i zdystansowana, ale gdy uda się poznać ją nieco bliżej, szybko dojdzie się do wniosku, że nie brakuje jej namiętnego, zmysłowego, a nawet nieco dzikiego usposobienia. Siódemka nie cierpi samotności, to osoba stworzona do życia w parze. Gdy już zdobędzie wymarzonego partnera, zrobi wszystko, by spełnić jego oczekiwania.

Dla astrologicznej siódemki, idealnym partnerem będzie inna siódemka, czwórka i dziewiątka. Ciekawy układ może stworzyć też z trójką i piątką, ale w tym przypadku, trzeba będzie zaakceptować energiczne usposobienie partnera. Których cyfr siódemka powinna unikać? Zdecydowanie dwójki i szóstki.

 

Numerologia partnerska - 8

Ósemka to urodzony przywódca, wymagający od swojej drugiej połówki bezwzględnego podporządkowania. Cechuje ją gwałtowny temperament, ale gdy stworzy związek z osobą uległą, wszystko potoczy się dobrze. 

Dla ósemki idealnym partnerem jest dwójka, czwórka, szóstka, siódemka i dziewiątka. Warto rozważyć też partnerstwo z trójką i piątką. W tym przypadku nie uda się uniknąć kłótni, ale dobre chwile przeważą nad złymi. Szans powodzenia nie ma natomiast związek z jedynką, drugą ósemką i dziesiątką.

Numerologia partnerska - 9

Astrologiczna dziewiątka to osoba niezwykle wrażliwa, która w kontaktach towarzyskich zachowuje spory dystans. Łatwo się zakochuje, ale nawet wtedy, nie wykona pierwszego kroku. Jeżeli jednak uda się ją zdobyć, okaże się niezwykle oddana i całkowicie wierna. 

Kiedy dziewiątce zależy na partnerze, z którym osiągnie najwyższy z możliwych stopni porozumienia, powinna postawić na związek z drugą dziewiątką, alternatywnie - z siódemką. Dobrze rokuje także partnerstwo z szóstką, z jednym zastrzeżeniem - w takim związku, dziewiątka może czuć się nieco ograniczana. Dziewiątka powinna się wystrzegać jedynek, piątek i dziesiątek. Wiele wskazuje na to, że ich relacja, mogłaby mieć wyjątkowo burzliwy finał.

Numerologia partnerska - 10

Jeżeli weźmiemy pod uwagę zasadę, że liczby partnerskie należy sprowadzać do postaci cyfry, wyjdzie na to, że astrologiczna dziesiątka to w praktyce jedynka - 1+0 daje 1. 

Numerologia partnerska - liczby mistrzowskie 

W numerologii partnerskiej istnieją liczby, których nie należy sumować. To tzw. liczby mistrzowskie, które same w sobie niosą niezwykle silne wibracje - wysokie, ale wyraźnie subtelne. Mają w sobie wiele energii, a osoby, w których portrecie numerologicznym pojawiają się liczby mistrzowskie, zwykle znajdują się na wyższym poziomie świadomości.

Ludzie, o których mowa, wykazują liczne talenty, przede wszystkim związane z medycyną, polityką i z religią. Swoją wiedzą dzielą się z innymi i robią to bezinteresownie. Jednocześnie, przejawiają naturalny dar do zajmowania pozycji duchowego lidera. Numerologia partnerska zakłada, że liczby mistrzowskie to 11, 22, 33 i 44.