Program TVN rozmija się z realiami branży modelingowej, ale wyłonił dwie świetnie pozujące dziewczyny. Magdę Roman i Honoratę Wojtkowską wyróżnia intrygująca uroda, cudowna zmienność i odrobinę za duży obwód w biodrach. Dziewczyny nie szukają na razie szczęścia w światowych stolicach mody, ale cierpliwie budują portfolio, opierając się o bardziej niszowe magazyny i młodych zdolnych fotografów. Tym razem zachwyciły nas zdjęcia Honoraty, autorstwa Jacka Narkieluna.

Zdjęcie z najnowszej sesji Honoraty już trafiło na okładkę magazynu Shot MAG. Cała, świetna sesja w Shot została zatytułowana "Cravher" i prezentuje akcesoria Pauliny Nowak, projektantki i wizażystki. Efektowne, niemal teatralne korony powstały z pozornie nieszlachetnych elementów: śrubek i wkrętów. Ozdoby powstały jako dodatek do pierwszej kolekcji projektantki "Homeopathy", której głównym założeniem było łączenie klasycznych materiałów z nietypowymi elementami.

Do koron Pauliny Nowak styliści dobrali zwiewne kreacje od Natashy Pavluchenko, a także dodatki Mai Rackiej i marki le GIA.

Ta pozorna niespójność całego edytorialu miała na celu wydobyć charakter koron (a przede wszystkim bohaterki). Honorata Wojtkowska raz wciela się w niewinną księżniczkę, by w kolejnym ujęciu zaprezentować swoje mroczne oblicze psychopatycznej, złej królowej - ujawniają Marta Śliwińska i Rafał Kruhlik z fashionPROfashion.

Podoba Wam się Honorata jako jasna i czarna Madonna?

SESJĘ ZNAJDZIECIE W GALERII


Zdjęcia: Jacek Narkielun
Modelka:  Honorata Wojtkowska/ D'VISION
Make-Up: Paulina Nowak
Włosy: Edyta Modzelewska
Stylizacja: Marta Śliwińska & Rafał Kruhlik/ fashionPROfashion, Iwona Łęczycka/F**k Fashion
Produkcja: Peter Blaszczyk