Magiczne aplikacje - astrologia

Często masz wrażenie, że horoskop to bzdura, bo rzadko kiedy zgadza się z twoją sytuacją? Wiedz, że znak zodiaku to tylko mały element całej wiedzy na twój temat z dziedziny astrologii. Przecież osoby urodzone pod tym samym znakiem mogą się kompletnie od siebie różnić. Czystą prawdę o tobie zawiera ascendent - najbardziej czuły punkt w horoskopie wyliczony na podstawie daty urodzenia. To on opisuje z pełną dokładnością twoją osobowość i cechy wyglądu. Dzięki niemu uzyskasz właściwą prognozę na temat siebie oraz swojej przyszłości.

Magiczne aplikacje - numerologia

Podobnie działa numerologia, która wiedzę o tobie czerpie z daty urodzenia. Według niej przyszłość jest zapisana w liczbach, a znaczenie ma nawet suma imienia czy nazwy ulicy, na jakiej mieszkasz. Podstawą w numerologii jest liczba prowadząca nas przez całe życie. Warto ją poznać, by mieć czarno na białym spis swoich mocnych i słabych stron. Samoświadomość to potęga, dzięki której można wpłynąć na przeznaczenie. Po wiedzę tajemną już nie trzeba iść do wróżki, wystarczy pobrać na telefon odpowiednią aplikację. 

Wyprawa w głąb siebie daje szansę na rozwój i transformację osobowości.

Magiczne aplikacje - Tarot Pro

Tarot Pro to darmowa, polska aplikacja stworzona dla każdego, kto chce pogłębić wiedzę na temat siebie. Do wyboru mamy kilka sfer życia (miłość, zdrowie, finanse), emanacje, kartę dnia, wybór decyzji oraz rozkład problematyczny. Program bazuje na kartach tarota, a dokładniej talii Raidera Waitea. Tłumaczy je w prosty i dokładny sposób, zrozumiały dla amatora. 

Magiczne aplikacje - Co-Star

Ta aplikacja może uzależnić. W porównaniu z innymi o magicznej tematyce jej wygląd jest stylowy i nowoczesny. Dowiesz się z niej wszystkiego o swoim horoskopie po wprowadzeniu daty (i godziny!) urodzenia. Swój wynik możesz porównać z przyjaciółmi, gdyż aplikacja jest społecznościowa. Póki co mogą ją pobrać tylko użytkownicy iOS. 

Magiczne aplikacje - The Moon

Z tym księżycowym kalendarzem w telefonie nie przeoczysz kolejnej pełni. Już nie musisz stale zerkać na niebo, by odgadnąć w jakiej fazie aktualnie przebywa Srebrny Glob. Z "The Moon" dowiesz się nawet jak wyglądał Księżyc podczas twoich narodzin. Gdy pobierzesz aplikację nie wyłączaj powiadomień, bo są to naprawdę ciekawe informacje.

Magiczne aplikacje - Time-Passages

Aplikacja astro znana na świecie ze swojej niezwykłej szczegółowości i ogromnej wiedzy na temat astrologii. Dzięki niej dojdziesz do perfekcji w tej dziedzinie. Opisy są obszerne lecz zrównoważone, zrozumiałe dla laika magii czy eksperta. Time-Passages przeliczy twoją datę urodzenia i na jej podstawie stworzy spersonalizowany odczyt. Codziennie otrzymasz horoskop bazujący na tranzytach dnia. 

Magiczne aplikacje - The Daily Horoscope

"Dzienny Horoskop" to najpopularniejsza aplikacja z horoskopem na smartfony. Oferuje ona horoskop dzienny, roczny, szczegółową rozpiskę znaków zodiaku, zgodność pomiędzy znakiem twoim lub partnera oraz roczną prognozę zodiaku chińskiego. Ma wielu wiernych czytelników, którzy przysięgają na jego dokładność i codziennie czytają swój horoskop w aplikacji. 

Magiczne aplikacje - Astrology & Palmistry Coach

Astrologia, numerologia, horoskop. Nie zapominajmy o wróżeniu z ręki, które powie nam prawdę o nas samych i przyszłości! Aplikacja "Astrology & Palmistry Coach" zawiera wszystko w jednym. Wystarczy zeskanować swoją dłoń, by zobaczyć co znaczą poszczególne linie. To zabawa połączona z nauką, która może pochłonąć na wiele godzin. 

Magiczne aplikacje - Time Nomad

Time Nomad to "narzędzie dla pro astrologa", które pozwala nie tylko obliczać ascendent dla siebie i bliskich, ale także sporządzić wykresy dla dowolnego miejsca i czasu, aby naprawdę zagłębić się w astrologię na wszystkich płaszczyznach życia. W tej aplikacji możesz tworzyć nieograniczone profile osobiste, co umożliwia liczenie astrologii wielu osobom, gdziekolwiek jesteś. 

Magiczne aplikacje - Complete Numerology

Powszechnie znana aplikacja numerologiczna dostępna na telefon. W jej darmowej wersji obliczysz swoją wibrację urodzenia, a także dowiesz się jakie znaczenie ma twoje imię i nazwisko. Analiza obejmuje życie miłosne, karierę zawodową, ścieżkę zdrowia oraz, co ciekawe, twój styl ubierania się.