Międzynarodowy Dzień Matki obchodzony jest w drugą niedzielę maja, która przypadała właśnie wczoraj. Z tej okazji social media zalała lawina postów, którymi podzieliły się znane osoby. W gronie celebrujących znalazły się m.in: Reese Witherspoon, Cindy Crawford i Emily Ratajkowski. 

Międzynarodowy Dzień Matki. Tak świętowały gwiazdy

Międzynarodowy Dzień Matki, zarówno znane dzieci, jak i nawet sławniejsi rodzice celebrowali na Instagramie.

Cindy Crawford via Instagram podzieliła się ze swoimi obserwującymi uroczym materiałem, na którym pokazuje zdjęcia zarówno z córką Kaią, jak i synem Presleyem Gerberem. Podpisała ją słowami: 

Thank you @presleygerber and @kaiagerber for making me a mom ❤️ I love you. Happy Mother’s Day to all of the moms out there ❤️

Dziękuję @presleygerber i @kaiagerber za uczynienie mnie mamą. Kocham was. Szczęśliwego Dnia Matki, dla wszystkich mam. 

Kolejną mamą, która podzieliła się zdjęciem z prywatnego archiwum jest Reese Witherspoon. Aktorka na fotografii pozuje z trójką pociech (od lewej: 24-letnia Ava Elizabeth Phillippe, 12-letni Tennessee James, 20-letni Deacon Phillippe).

Emily Ratajkowski pokazuje zdjęcie dobę po porodzie 

Z kolei Emily Ratajkowski, która w 2021 roku po raz pierwszy została mamą, opublikowała zdjęcie swoje i swojego syna, Sylvestra Apollo Bear'a. Modelka na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym pozuje zaledwie dobę po porodzie. "To najlepiej, jak kiedykolwiek wyglądałam" – napisała.

Hailey Bieber już wkrótce sama zostanie mamą. Teraz składa życzenia swojej

W czwartek wieczorem media obiegła elektryzująca wiadomość – Hailey Bieber jest w ciąży. Jak już wiemy to już 6 miesiąc, a wraz z ogłoszeniem nowiny światu, para pokazała, że również odnowiła przysięgę małżeńską, którą zawarła w 2018 roku. Wczorajszy post poświęcony był jednak jej mamie – Kennyi Baldwin. Już w przyszłym roku być może zobaczymy archiwalne zdjęcia samej Hailey!

Hailey Bieber

Co prawda w Polsce, ale uważamy, że każda okazja jest dobra do świętowania, zwłaszcza zdrowia naszych mam.