Mężczyzna Byk - charakterystyka

Byk jest mężczyzną, dla którego czyny liczą się bardziej niż słowa. Urodził się pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja i świętuje swoje urodziny w środek wiosny. Jeśli go znalazłaś, nie szukaj dalej. To idealny materiał na związek. Chyba że rządzi tobą żywioł ognia, przez co szybko nudzi cię powolne tempo. Jako stały znak ziemi, Byk bywa uparty, zamknięty w sobie i patrzy na świat wokół oczami realisty. Życie z tym skromnym typem jest wyluzowane. Nie oczekuj niespodzianek czy fajerwerków. Prędzej docenisz go za lojalność, wsparcie oraz działania potwierdzające miłość. Byk traktuje swoje słowa poważnie. To człowiek honoru, który myśli długo i intensywnie, zanim wypowie magiczne „kocham cię”. Jak wszystko z tym znakiem, cierpliwość jest kluczowa. Nie lubi zmian, ale brak spontaniczności nadrabia swoją niezawodnością.

Znani mężczyźni spod znaku Byka: Jack Nicholson, Robert Pattinson, George Clooney, Rami Malek, Al Pacino, Dwayne Johnson, Pierce Brosnan, Channing Tatum, Joe Keery.

Mężczyzna Byk w związku 

Niezmienna natura Byka oznacza, że ​​żyje powoli i stabilnie. Nie zajdziesz z nim daleko, jeżeli nie weźmiesz go na poważnie. Musisz dać mu odczuć, co do niego czujesz. Ten facet potrzebuje trochę czasu, żeby przetworzyć swoje emocje, ale jeśli będziesz wobec niego cierpliwa, okaże ci w zamian bezwarunkową miłość. Byk chce relacji o solidnych fundamentach. Mogą minąć miesiące, zanim poprosi, by mieć cię na swoją wyłączność. Po drodze przetestuje każdy twój ruch. Kiedy zobowiąże się wejść w poważny związek, w pełni się w niego zaangażuje.

Byk to dziecko Wenus, planety miłości, harmonii i stabilności. 

Bycza obawa przed zmianami wynika z faktu, że rządzi nim Wenus, planeta jedności i harmonii. Mężczyzna Byk nikomu nie narzuca swoich planów. Ma łagodną, niefrasobliwą osobowość, która wpływa kojąco na jego towarzystwo. Nienawidzi kłótni w związku, dlatego stara się nie prowokować konfliktów. Raczej trzyma nerwy na wodzy, w przeciwieństwie do swojego sąsiada, Barana. Opiekująca się nim Wenus to także planeta romansu i przyjemności. Jednak Byk ​​mniej dba o idee piękna, bardziej oddając się namacalnym doznaniom czy jawnemu okazywaniu uczuć. Rządzą nim zmysły - dobrze wygląda, ładnie pachnie, mówi ze spokojem i ma wspaniały gust. Wszystko w nim jest przyjemne dla oka. Wenusjańska wrażliwość tego mężczyzny powala kobiety na kolana. 

Byk został wyposażony w cechy, które od razu czynią go atrakcyjnym. 

Byk zauważa najdrobniejsze szczegóły. Jego spostrzegawczość jest czarująca, a osobowość zjednuje sobie ludzi w trakcie zaledwie jednej kolacji. Pozornie bezużyteczne informacje, które zbierał w swojej głowie przez wiele lat, nieraz wyprowadzają go z trudnych sytuacji.

Mężczyzna Byk w łóżku

Byk - jaki jest w łóżku? Kochankę tego znaku czeka wiele przyjemności. Mężczyzna Byk ma zdolne dłonie, dlatego jest tak dobry w naprawianiu rzeczy i...grze wstępnej. Jako zmysłowy, ziemski znak, nie robi niczego na szybko. Seks z nim to zawsze powolny proces opierający się na wielu orgazmach. Pamiętaj, że Byk kocha rutynę, dlatego rzadko zmienia ulubione pozycje. Może być przewidywalny i tylko ty będziesz w stanie to zmienić. Zabieraj głos za każdym razem, kiedy chcesz spróbować czegoś nowego.

Wenusjańska zmysłowość Byka zapewnia długie, upojne chwile w łóżku. 

Mężczyzna Byk - jak kocha?

Jeśli weszłaś w związek z Bykiem, wiedz, że nie ma większego domatora niż on. Byk uwielbia wygodę i jest najszczęśliwszy w domu, kiedy może przytulać się do ciebie na kanapie. Czy ktoś powiedział Netflix and chill? Na ten moment z pewnością czekał cały dzień. Poza tym Byk ma naturę obrońcy, dlatego zawsze dba o swoją rodzinę. Poważnie traktuje tradycje i zasady, więc nie zdziw się, jeśli odniesie się do tego, jak został wychowany przez swoich rodziców. Ten romantyczny, staroświecki rycerz pamięta o rocznicach czy urodzinach. Jeśli poszukujesz miłości jak sprzed dekad, będziesz szczęśliwa ze swoim ziemianinem. 

Mężczyzna Byk woli, żeby to jego partnerka przejęła ster. 

Byk ma bierną i delikatną naturę. Jego niechęć do konfrontacji oznacza, że ​​związek może czasem pozostawać w stagnacji. Jest zadowolony z siedzenia na tyłach, podczas gdy ty kierujesz sprawami w wybranym przez siebie kierunku. Przygotuj się na dużo pracy, bo spadnie na ciebie wiele obowiązków. Gdyby to wszystko zależało od niego, miałby dla ciebie czas tylko nocą. Byk każdą rzecz realizuje powolnie, co również może powodować frustrację.

Mężczyzna Byk - wady

Legendarny upór Byka to wielki problemem. Dziewięć razy na dziesięć pójdzie za tobą w dowolne miejsce, ale jeśli wymusisz na nim dokonywanie najdrobniejszych zmian, zacznie ci odmawiać ze wszystkich sił, w swój pasywno-agresywny sposób. Rzadko wpada w furię, ale czasami aż chciałoby się, by był bardziej bezpośredniości. Kiedy się zdenerwuje, "powrót do normy" zajmuje mu przynajmniej kilka dni. Co więcej, Byk może być bardzo zazdrosny. Z potrzeby bezpieczeństwa i stabilnością, oczekuje zapewnień, że ​​jest jedyną osobą, którą naprawdę kochasz. Jeśli ciągle zerka na twój telefon, lepiej przeprowadź z nim poważną rozmowę. Istnieje cienka granica pomiędzy byciem opiekuńczym a obsesyjnym, więc nie pozwól mu pomylić tych dwóch.

Byk jest wybredny i nie związałby się z nikim, kto go nie pociąga. 

Jeśli chcesz, żeby twoja chemia z Bykiem trwała długo, dotrzymuj słowa. Dopóki komunikacja jest otwarta i zadajesz mu wiele przemyślanych pytań, oboje macie szansę pogłębić relację. Pamiętaj, że facet Byk jest wybredny. Gwarantujemy, że nie byłby z tobą, gdybyś naprawdę go nie pociągała, więc możesz wejść w ten związek z pełnym zaufaniem. Byk to prosty człowiek o prostych potrzebach. Chociaż nie należy do spontanicznych, jego zmysłowość i miłość pozostają niezmienne przez lata.

Mężczyźni w horoskopie - jacy są w związku? >>