Manifestacja 777 - twoje życzenia spełnią się teraz

Z pewnością już znasz podstawy manifestacji. Pewnie z utęsknieniem czekasz na nów księżyca, aby ustalić swoje intencje, wizualizować to, czego pragniesz i wykonać zapiski w sekretnym dzienniku. Wiesz, że rytuał manifestacji nie spełnia się od razu, lecz wymaga cierpliwości, a każda kolejna pełnia księżyca przybliża cię do upragnionego celu. Jeśli jednak jeszcze nie dostrzegasz efektów tej wyjątkowej duchowej praktyki, powinnaś wypróbować nową technikę, która robi furorę na TikToku. Korzystające z niej osoby twierdzą, że działa niemalże natychmiast. Manifestacja metodą 777 może z dnia na dzień odmienić twoje życie. Potęga liczby 7 pozwoli ci urzeczywistnić wszystkie marzenia. Nieważne czy chodzi o miłość, pracę, pieniądze czy rozwinięcie talentów, ta cyfra okaże ci swoje wstawiennictwo. Nie czekaj na znak od Wszechświata - zamanifestuj Siódemkę już dziś. 

Na czym polega manifestacja metodą 777?

Manifestacja 777 stała się niezwykle popularna na TikToku dzięki użytkowniczce @babywitchred. Gwarantuje zaskakująco szybkie wyniki w prawie przyciągania. Filmy oznaczone metodą #777 mają ponad 10 milionów wyświetleń. Coraz więcej użytkowników TikToka zapewnia, że od razu przekonali się o jej sile. Na czym polega metoda trzech siódemek i jak dzięki niej spełnić swoje marzenia?

@babywitchred Reply to @bitchesluvmachiii #manifestation #manifestyourspecificperson #manifestyourex #777 #777method #fyp #foryoupage #witchtok #witchcraft ♬ original sound - BabyWitchRed
  • Zanim zaczniesz jakąkolwiek praktykę manifestacji, ustal swoje intencje. Zastanów się nad swoim największym pragnieniem. Jak wyobrażasz sobie swój dalszy scenariusz? Jaką energią chcesz się otaczać? Te życzenia pomogą ci przyciągnąć myślami wyśnioną pracę lub przykuć uwagę chłopaka od dawna budzącego twoje zainteresowanie. Manifestacje płynące prosto z serca prędzej czy później stają się prawdą. Gdy tylko zdefiniujesz, czego chcesz, twoje życie z dnia na dzień zyska głębszy sens.
  • Manifestacja metodą 777 polega na robieniu zapisków w dzienniku. Przygotuj notatnik oraz długopis. Napisz na stronie 3 rzędy wyliczeń od 1-7 (jako, że to metoda trzech siódemek). Następnie przy tych punktach zapisz czyjeś imię i nazwisko. Może to być imię twojego crusha lub twoje własne, jeśli próbujesz zamanifestować pieniądze albo wymarzoną pracę. W środkowym rzędzie przy tym imieniu dopisz 7 razy działanie lub uczucie, które chcesz wywołać w rzeczywistości. W powyższym filmiku na TikToku @babywitchred napisała: „(Imię i nazwisko konkretnej osoby) ma obsesję na moim punkcie”. Co napisać w trzecim rządku? Niech znajdzie się tam coś, co chcesz, żeby wydarzyło się właśnie teraz. Przykład z filmiku: "John Doe w tej chwili wysyła mi wiadomość".
  • Swoją manifestację 777 zakończ krótką notatką na temat tego, co powinno się wydarzyć. Tak, właśnie teraz masz szansę zaplanować kolejny rozdział twojej historii. Może to być coś w stylu: "XYZ ma obsesję na moim punkcie. Za każdym razem, gdy próbuje mnie zapomnieć, myśli o mnie jeszcze intensywniej. Żyję w jego głowie, dlatego ma potrzebę utrzymywania ze mną kontaktu. Ciągle się do mnie odzywa - dzwoni i wysyła mi wiadomości. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!" - nie pomiń ważnych słów wdzięczności. 
@dptmanifestation The 7 7 7 Method to Manifest Money #manifest #33x3 #manifesting #777method #manifestation #affirmation #wellness #motivation #affirmations ♬ original sound - High Five Manifestation

 

Jeśli próbujesz przyciągnąć pieniądze, użytkowniczka @dptmanifestation sugeruje, abyś wykonała rytuał w osobie trzeciej. Siedmiokrotnie zapisz w dzienniku intencję typu: „Pieniądze łatwo przychodzą do (twoje imię i nazwisko)” lub „(twoje imię i nazwisko) staje się bogatsza z każdą sekundą". Masz trzy możliwości zakończenia praktyki - zachować notatki, spalić kartkę papieru z intencjami lub położyć ją pod poduszką, aby na niej spać. Zrób to, z czym poczujesz się najbardziej komfortowo. 

Metoda 777 - dlaczego jest niezawodna?

W numerologii Siódemka dotyczy duchowości i odkrywania mądrości zakorzenionej w naszej podświadomości. Z kolei liczba anielska 777 jest symbolem boskiego przewodnictwa. Jeśli masz wrażenie, że twoje manifestacje nie działają, wiedz, że coś, co próbujesz przyciągnąć, nie zawsze pojawi się w twoim życiu tak, jak sobie to wyobrażasz. Los z pewnością zaskoczy cię w subtelny sposób. Otrzymasz od niego dar zgodny z twoim przeznaczeniem. Próbujesz zamanifestować pieniądze? Spodziewaj się, że zamiast milionów na koncie, ktoś niespodziewanie kupi ci lunch. Zwracaj uwagę na małe rzeczy i zawsze wyrażaj za nie wdzięczność. Pamiętaj też, że manifestacje należy praktykować regularnie, a nie tylko raz w roku. Ten rytuał wymaga cierpliwości, ciężkiej pracy oraz dobrej energii, która nie zadziała na niekorzyść dla innych. Manifestacja metodą 777 z pewnością przyspieszy twoją drogę do celu. Więcej informacji na jej temat znajdziesz na TikToku pod tagami #777 i #777method

Jak rozpoznać, że ktoś cię manifestuje? >>

 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy