Local Heroes dorastają, a wraz z nimi ich fani. Nic więc dziwnego, że po tych pięciu latach naturalnie chcą pójść o krok dalej i właśnie zaprezentowali się światu w dojrzalszym wydaniu. Jeśli wydawało wam się, że dobrze znacie ich znacie - macie rację, wydawało wam się. Marka postanowiła zerwać z poprzednim wizerunkiem i zmienić swoją estetykę (zostaną jednak przy charakterystycznej nazwie "Local Heroes", z którą twórcy wybili się na wyżyny modowej popularności). Zaprezentowali zupełnie nową stronę internetową, kolekcję na najbliższy sezon i oryginalną kampanię. 

Nowa kolekcja Local Heroes - jesień-zima 2018/2019

Inspiracja kolekcji "Wild At Heart" to pewne siebie i energiczne dziewczyny, które są świadome swojej atrakcyjności i przyciągają spojrzenia innych. Są niezależne i robią co chcą - decydują się na przykład na historię miłosną mającą miejsce w motelu, ale tylko na ich zasadach.

W tej opowieści to dziewczyna jest silną postacią - wie, czego chce, jest zmotywowana, aby osiągać swoje cele, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, zna swoją wartość i to ona rozdaje tutaj karty.

"Chcemy pokazać, że każda dziewczyna ma w sobie tę siłę i mamy nadzieje, że naszymi nowymi ubraniami, będzie ją tylko podkreślać" - wyjaśniają twórcy. 

Czytaj: Moschino x H&M - mamy pierwsze projekty!>>

Ten kierunek, jak i zmiany wprowadzone w marce, doskonale odzwierciedla kampania stworzona przez duet Jasiukowicz (fotograf) i Gralak (stylistka). Zdjęcia dalekie są od akademickiej poprawności i doskonale oddają atmosferę opowiadanej historii. Przypominają nawet z jednej strony kadry z filmów, a z drugiej - migawki zrobione sobie przez parę kochanków. W tej historii to dziewczyna czaruje, podejmuje decyzję i odgrywa główną rolę.

Ubrania Local Heroes - nowa kolekcja na jesień-zimę 2018/2018

W kolekcji Wild At Heart AW 18 znajdziemy m.in. T-shirty, bluzy, ortalionowe dresy, winylowe kurtki z panterkową podszewką, torebki z PVC, longsleeve'y z odblaskowymi nadrukami czy neonowe koronkowe body. 

"Wszystko będzie się pojawiać kolorystycznymi dropami, które pozwalają na stworzenie looku LH, co wcześniej nie było możliwe. Lubimy interpretować trendy na swój sposób, dlatego mamy coś fanów dla imprezowych zdjęć z fleszem" podkreślają twórcy.

GALERIA: Nowa kampania Local Heroes - zdjęcia>>