Choć ma dopiero 22 lata, już zdążyła podbić dwa światy - kina i mody. Utalentowana córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa, czyli Lily-Rose Depp, pierwsze kroki w showbiznesie zaczęła stawiać już w 2014 roku i jej ciężka praca szybko przyniosła sukces. Dziś Francusko-amerykańska artystka jest między innymi stałą ambasadorką Chanel i pojawia się w reklamach francuskiego domu mody. Tym razem możemy ją zobaczyć w hipontyzującym filmie w stylu starego Hollywood, nakręconym przez ulubiony duet Virginie Viard - Inez & Vinoodh. W kampanii torebek Chanel 2022 możemy podziwiać Lily-Rose jako gwiazdę wiodącą samotnicze życie, pełne przygód, pasji, podróży, które wygląda jak świetnie wyreżyserowany (i bardzo artystyczny) film. Podglądamy aktorkę podczas ćwiczeń, nawadniania się, jazdy na rolkach, podziwiania zachodów słońca. Majstersztyk! 

"Kampania torebek #CHANEL22 wyreżyserowana przez najlepszych @inezandvinoodh. Dziękuję Ci @virginieviard @chanelofficial za zaproszenie mnie do udziału w projekcie, a także całemu zespołowi za świetne zdjęcia. Całuję, merci & bisous!" napisała na swoim Instagramie Lily-Rose Depp, dzieląc się jednocześnie filmem dla francuskiego domu mody. Możecie go obejrzeć poniżej:

Manicure w stylu Lily-Rose Melody Depp>>

Jeszcze więcej Chanel: makijaże, fryzury, detale ubrań. Kolekcja haute couture wiosna-lato 2022 na zbliżeniach>>

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.