COSTA COFFEE przełamuje konwenanse i proponuje smaki przywodzące na myśl ciepłe dni lata: Słony Karmel, Biała Czekolada z Różą i Kokos. Co więcej, w słoneczne wrześniowe dni możemy się delektować nowymi kawami także w wersji lodowej.

Słony Karmel to dobrze już znana trójwarstwowa kompozycja z nutą gęstego karmelu i dodatkiem chrupiącej posypki, która w tym sezonie zyskała nową nazwę. W ofercie znalazły się również: efektowna wizualnie, aromatyczna i subtelna kawa latte macchiato o smaku Białej Czekolady z Różą, a także przywodzącą na myśl wspomnienie lata i tropików Kokosową latte z dodatkiem bitej śmietany i kawałkami wiórków kokosowych. Wszystkie kawy w wersji na zimno podawane będą z kostkami lodu, w dedykowanych szklankach.

Smak róży odnajdziemy w jesiennym menu nie tylko w nowej wyśmienitej latte macchiato, ale również pod postacią lekkiego, puszystego sernika. Torcik posypany z wierzchu prawdziwymi płatkami kwiatów to subtelny deser idealny na długie jesienne popołudnia spędzone w kawiarni w towarzystwie przyjaciółki lub dobrej książki.

Nowe menu obowiązuje od 6 września br. we wszystkich kawiarniach COSTA COFFEE w Polsce.