Manifestowanie to akt zamieniania naszych marzeń w rzeczywistość, znany również jako Prawo Przyciągania. Jeśli uwierzymy w swoją wewnętrzną moc i w pełni oddamy się tej praktyce, będziemy w stanie manifestować wszystko: rodzinę, dom, pieniądze, wymarzoną pracę, a nawet konkretną osobę. Rytuał manifestacji przyciąga do naszego życia znaczących ludzi. Chcesz zamanifestować swoją bratnią duszę, bliźniaczy płomień lub odwiecznego crusha? Niewykluczone, że ci się to uda, jednak nie powinnaś robić tego zbyt często. Każdy człowiek ma wolną wolę. Jeśli twój były nie chce do ciebie wrócić, prawo przyciągania niczego nie wskóra. Nie ma też zaklęcia, które zmusi kogoś do zakochania się w tobie, gdy wzajemna miłość nie jest wam przeznaczona. Najlepiej więc poprosić Wszechświat o kogoś, kogo jeszcze nie poznaliśmy, bez podawania konkretnego imienia. 

Jak zamanifestować osobę?

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na zamanifestowanie kogoś znaczącego:

  • Wizualizacja. Każdego dnia wyobrażaj sobie typ osoby, którą chcesz przyciągnąć do swojego życia. Możesz też udawać, że wasze spotkanie już się wydarzyło. Kim jest ten człowiek? Jak wygląda? Jakie ma cechy charakteru i jakie emocje czujesz, gdy z nim jesteś? Niech ta wizja stanie się tak realistyczna, jak tylko to możliwe.
  • Pisanie. Jeśli twoja wyobraźnia nie jest zbyt szczegółowa, spróbuj zapisać swoje manifestacje. Przeznacz do tego specjalny dziennik, w którym opiszesz typ osoby, jaką próbujesz zamanifestować. Jak wygląda, jakie jest jej hobby, w jaki sposób zarabia na życie? To ćwiczenie pomoże ci zobaczyć wyraźny obraz twojej drugiej połówki.
  • Moodboard. Utwórz album (np. na Instagramie) zapisanych zdjęć przedstawiających to, co manifestujesz. Przyglądaj się im często i wyobrażaj sobie, że już żyjesz w ten inspirujący cię sposób. Wkrótce marzenia zamienią się w rzeczywistość. 

Manifestacje zawsze się sprawdzają, jeśli w nie wierzysz i wkładasz w nie wysiłek. Twój umysł ma dar tworzenia twojej własnej rzeczywistości. 

Znaki, że ktoś cię manifestuje

Możesz też poczuć, że to ty jesteś manifestowana przez kogoś innego:

  • Twoje życie zmienia się w zaskakujący sposób. Jeśli ktoś cię manifestuje, twoja rzeczywistość nabiera kolorów. Doświadczasz spontanicznych, niezwykłych zwrotów akcji, które naprowadzają cię na tę osobę. Los pomaga wam się spotkać. Przykład? Nagle otrzymujesz ofertę pracy za granicą. Zaraz po przyjeździe spotykasz kogoś, kto okazuje się twoją bratnią duszą. Te zmiany to Wszechświat, który wysłuchał waszych próśb. 
  • Czujesz się tak, jakbyś znała tę osobę z poprzedniego wcielenia. Nawiązywanie nowych znajomości zwykle zajmuje trochę czasu, ale w twoim życiu pojawił się ktoś, z kim czujesz się komfortowo od pierwszego spotkania. Wynika to z tego, że ta osoba podświadomie cię zamanifestowała. Wasze dusze znalazły boskie porozumienie, które wykracza poza logikę. 
  • Ten ktoś ciągle pojawia się w twoich myślach. Czy po spotkaniu pewnej wyjątkowej osoby przyłapujesz się na tym, że ciągle o niej myślisz? A może, kiedy chcesz napisać wiadomość, ta osoba robi to jako pierwsza? Energie waszych manifestacji przyciągają was do siebie jak dwa magnesy. 

Czy można powstrzymać czyjąś manifestację?

Chociaż manifestacje to piękna praktyka, używają jej również ludzie o złych zamiarach. Jeśli czujesz, że ktoś cię manifestuje, i jest ci z tym bardzo nieswojo, nie martw się. Pamiętaj, że masz wolną wolę. Możesz po prostu zignorować znaki przyciągania ów manifestacji poprzez ucięcie kontaktu z tą osobą oraz uwolnienie się myślami od tej kwestii. Kolejnym sposobem jest zamanifestowanie, aby ten człowiek zostawił cię w spokoju. Masz pełną kontrolę nad swoim przeznaczeniem. Odeprzyj od siebie to, czego nie chcesz.

Manifestacja polega na kierowaniu energii w cele, których pragniesz. Wierząc, że możesz mieć życie, o jakim marzysz, przyciągniesz myślami swój wyśniony scenariusz.