Merkury w Skorpionie obdarza nas zdolnością do przenikania cudzych tajemnic. Wyostrza intuicję i wysyła znaki, których po prostu nie da się przeoczyć. Zdejmuje maski z twarzy oszustów, żeby pokazać ich prawdziwe oblicze. Nie pozwoli na to, by ktoś wciskał nam kit, lub kontynuował oszukiwanie. Kłamstwo ma przecież krótkie nogi. Możesz być pewna, że teraz wyjdzie na jaw. 

Merkury w Skorpionie daje wskazówki do odkrywania mrocznych tajemnic. Demaskuje oszustów i odkrywa prawdy, od których odwracałyśmy wzrok.

Merkury w Skorpionie 2020 - co oznacza?

Znany jako planeta komunikacji, Merkury ułatwia porozumiewanie się. Zsyła nieprzypadkowe sytuacje, które służą poznaniu nowych informacji. W czasie jego panowania dowiemy się więcej na tematy dręczące nas od miesięcy. Zaczniemy czytać między zdaniami i zwracać uwagę na mowę ciała. Natychmiast odróżnimy kłamstwo od prawdy. Skorpion to najbardziej dociekliwy znak zodiaku obdarzony analitycznym umysłem. Nie oszukuje się co do ludzi. Potrafi dokopać się bardzo głęboko. Chce wyssać cały mrok i największe sekrety z osób znajdujących się w jego otoczeniu. Dopiero wtedy decyduje, czy jest w stanie zaufać im w przyszłości. Nie zapomina wyrządzonych mu krzywd. Dwa razy nie wejdzie do tej samej rzeki. 

Merkury w Skorpionie 2020 - czego się spodziewać?

Zjawisko Merkurego w Skorpionie otworzy nam oczy i rozwieje wątpliwości. Silne przeczucia pozwolą nam odkryć prawdę, przed którą ucieka nasze serce. Dobre strony tego tranzytu? Staniemy się bardziej emocjonalne. Zbliżymy się do swojej drugiej połówki, a seks w tym czasie będzie niezwykle zmysłowy i pełen chemii, pozbawiony powierzchowności. Czego unikać? Badawcza energia Skorpiona uczyni nas przesadnie podejrzliwymi. Możemy zacząć wątpić w dobre intencje ludzi z naszego bliskiego otoczenia. Skorpion ma tendencje do bycia ekstremalnym, więc, niczym efekt motyla, może z łatwością wywołać tornado z drobnej, pozornie nieszkodliwej sytuacji. Uważaj na przesadne akty zazdrości