Horoskop tygodniowy 2023 - drugi tydzień stycznia

Świąteczne ozdoby już chowamy do szafy. Czas poczuć energię roku 2023 i poddać się temu, co szykuje los. Pierwsza pełnia księżyca w miniony weekend uświadomiła nam, czego nie chcemy, a co powinniśmy kontynuować w kolejnych miesiącach. W tym tygodniu Mars zakończy swój nieszczęsny ruch wsteczny, przywracając motywację i jasność umysłu. To zjawisko przynosiło liczne nieporozumienia, jednak dzięki niemu wiemy, na czym stoimy. Teraz otrzymamy impuls, żeby wreszcie podjąć inspirujące działania. 

Pełnia księżyca w Raku służyła dbaniu o siebie i uwalnianiu się od rzeczy, z którymi nie chcemy wkraczać w nowy rok.

Czeka nas ważny tydzień dla relacji

Horoskop tygodniowy - co jeszcze się wydarzy? Planeta Wenus aktualnie znajduje się w Wodniku i 9 stycznia utworzy harmonijny trygon do Marsa w Bliźniętach. Tym samym sprawi, że w naszych relacjach zagości ciepło i poczucie spełnienia. To zasługa znaków żywiołu powietrza, które wzajemnie się rozumieją. Wenus w Wodniku chętnie wypływa na głębsze wody, a Mars w Bliźniętach potęguje pasję. Możemy mieć ochotę na szczere konwersacje i dzielenie się swoimi przemyśleniami. Tym razem wyjdzie nam to na dobre. 

Horoskop na ten tydzień dla wszystkich znaków zodiaku >>

W tym tygodniu czeka nas postęp w każdej wymarzonej dziedzinie. Pamiętajmy jednak, że retrogradacja Merkurego nadal trwa, a więc wstrzymajmy się jeszcze z podejmowaniem decyzji zmieniających życie.

Horoskopy na nowy rok 2023: