Horoskop tygodniowy na luty 2023

WODNIK

Znajdujesz się w szczycie swojego sezonu. Błyszczysz i dobrze o tym wiesz. Luty jeszcze bardziej rozbudzi twój potencjał, dając ci wiele możliwości zaistnienia w pożądanych kręgach. Niestety, ten tydzień przewiduje stres związany z przyjacielem. Postaraj się rozwiązać zaistniały konflikt. Chociaż możesz nie mieć ochoty na rozmowę, to od ciebie zależy, czy wszystko się ułoży. 

BARAN

Baranie, horoskop tygodniowy przewiduje, że w kolejnych dniach odzyskasz swoją moc. Mars, twój patron, jest teraz w pełni sił i podzieli się z tobą swoją ognistą energią. Przyda ci się ona w podjęciu decyzji dotyczącej twoich obecnych zobowiązań. Wóz albo przewóz. Ustal priorytety i zacznij wcielać w życie nowe projekty. Jeszcze nie jest za późno, żeby wziąć na serio swoje postanowienia noworoczne. 

BYK

W tym tygodniu poczujesz presję, żeby udawać kogoś, kim naprawdę nie jesteś. Zastanów się, dlaczego to robisz - z chęci zaimponowania innym czy dla zdobycia nowego stanowiska? Zamiast kierować się tym impulsem, pojednaj się ze swoją prawdą. Nie stawiaj przed sobą wysokiej poprzeczki, jeśli nie działasz w zgodzie z własnym sumieniem. Żyjesz dla siebie, więc rób tylko to, z czym twoja dusza czuje się najlepiej. 

Horoskop na Walentynki 2023 >>

BLIŹNIĘTA

Bliźniaku, zachowaj otwartą głowę. Za chwilę przewartościujesz swoje stare przekonania i dawne znajomości. Podświadomość wskaże ci wątki, które domagają się zakończenia. Nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki. W każdej sytuacji musisz zaufać swojej intuicji. Najwięcej prawd chowa się w twoim własnym wnętrzu. Odkryj przed sobą to, czego się wypierasz. 

RAK

Kolejne dni szczególnie wpłyną na twoje emocje. Pragnienie bliskości musi przezwyciężyć potrzebę zachowania dystansu. Dopóki będziesz się izolować ze strachu przed kolejnym zranieniem, nie doświadczysz pełni miłości, która da ci największe poczucie bezpieczeństwa. Powalcz ze swoimi mrocznymi lękami. Żyj chwilą, a nie tym, co miało miejsce w przeszłości. 

LEW

W tym tygodniu liczy się dla ciebie równowaga. Przyjrzysz się bliżej swojemu partnerowi. Czy razem tworzycie twój wymarzony związek? A może jedno z was chce dominować nad drugim i przez to masz coraz więcej wątpliwości? Zadaj sobie pytanie, jak widzisz swoją przyszłość z drugą połówką. Jeśli nadal marzysz o waszym wspólnym domu, pora opracować rozsądny kompromis oraz ostudzić swoje lwie ego. 

PANNA

Czas uporządkować swoje priorytety. Luty zachęci cię do wprowadzenia w życie ekscytujących zmian. Pozwól, żeby w tym tygodniu spontaniczny impuls odciągnął cię od przyziemnych obowiązków i ustalił dla ciebie nowe priorytety. Niech twoje dni będą bardziej różnorodne. Jesteś człowiekiem, a nie maszyną. Pozwól sobie na więcej przyjemności. 

WAGA

W najbliższych dniach Wenus w Rybach uwolni twoją wrodzoną kreatywność. Masz cały wachlarz talentów pragnących ujrzeć światło dzienne. Nie daj się zaszufladkować przez ludzi, którzy są o ciebie zazdrośni, lub twierdzą, że za bardzo wyróżniasz się w tłumie. Zamiast żyć w cieniu, pozwól sobie błyszczeć. Popracuj nad pokonaniem własnych lęków. Kiedy się wyzwolisz, przestaniesz być nerwowa i nareszcie zrozumiesz, co daje ci szczęście.

SKORPION

Lutowa astro-prognoza dla Skorpiona zapowiada słońce, tęczę, burzę i deszcz, w najmniej oczekiwanej kolejności. Możesz rozpętać wojnę z kimś, kto lepiej, żeby nie był twoim wrogiem. Będziesz chciała wygrać kłótnię, jednak tym razem powinnaś przejść na kompromis. To nic, że masz rację. Zamiast występować przeciwko sobie, wspólnie zakopcie kość niezgody. 

STRZELEC

W tym tygodniu spodziewaj się konfliktu pomiędzy tym, co mówisz, a co naprawdę robisz. Zaczniesz składać obietnice bez pokrycia lub przedstawiać fakty, których nie możesz potwierdzić. Lepiej odłóż na bok swoje białe kłamstwa i nie bierz na barki dodatkowych zleceń, bo najprawdopodobniej nie znajdziesz na nie czasu. Trenuj cierpliwość. 

KOZIOROŻEC

Luty obudzi w tobie potrzebę rozrywki. Zapragniesz romansu i dobrej zabawy, która nareszcie oderwie cię od pracy. Tłumienie szalonych emocji nie ma sensu. Poddaj się chwili, kariera nie ucierpi. Odkryj nowe, niewinne przyjemności, z których możesz korzystać każdego dnia. Kto wie, dokąd zaprowadzi cię ten tydzień i z kim skończysz w tegoroczne Walentynki.

RYBY

W tym tygodniu możesz zechcieć zrobić krok w tył, żeby powrócić do swoich błogich wspomnień i na chwilę zapomnieć o szarej codzienności. Głośno manifestuj swoje największe marzenia. Poczyń pierwsze kroki, żeby zacząć je spełnić. Zrób sobie przerwę od social mediów. Ponieważ to tydzień po owocnej pełni w Lwie, masz szansę zrobić wiele w krótkim czasie.