Horoskop tygodniowy - sezon Lwa dobiega końca

Przed nami ostatni tydzień sezonu Lwa, który zakończy się z hukiem, jak przystało na ten znak zodiaku. Największe wyzwania napotkamy w relacjach z innymi, gdyż Merkury w Pannie stworzy opozycję z Neptunem. Ten tranzyt utrudnia logiczne myślenie i zdolność komunikacji. Kolejne dni przyniosą wiele emocji, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość.

Merkury i Mars w tym tygodniu będą przyczyną zamieszania w relacjach.

Mars opuszcza Byka, który go ograniczał

Mars, planeta akcji i konfliktów, przeniesie się z Byka do Bliźniąt. Działania, do których wezwą nas jego wpływy, dostarczą nam umysłowej stymulacji. W tym czasie lepiej skupić się na jednej rzeczy, zamiast próbować wszystkiego na raz. Dodatkowo Wenus zrówna się z Jowiszem w Baranie. Dzięki temu poczujemy w sobie więcej pasji i odwagę do wyrażania siebie. 

Energia w kosmosie za chwilę zmieni się z ognia na spokojny żywioł ziemi. 

Panna otoczy nas swoją opieką

Słońce przeniesie się z Lwa do Panny na przełomie 22-23 sierpnia. Już pod koniec tego tygodnia odczujemy kojące wibracje znaku ziemi. Zostaniemy zachęceni do bardziej świadomego wsłuchania się w potrzeby swojego ciała. To dobry moment, by skupić się na zdrowiu i dostroić się do głosu intuicji. Panna nas uspokoi, wzmocni i oczyści z panującego chaosu. Oto, czym horoskop tygodniowy sugeruje, że powinnaś się zająć w kolejnych dniach >>

Horoskopy na sierpień: