Macie już sukienkę, buty i torebkę, ale.. zero pomysłu na ślubne upięcie? Przychodzimy z pomocą i... całą galerią inspiracji. W 2017 roku modne są surefeskie fale, oryginalne warkocze i warkoczyki, kucyki oraz koki ozdobione kwiatami.

Proste fryzury na wesele
Prostą (ale bardzo efektowną) weselną fryzurą są włosy zaczesane na bok. Asymetryczny przedziałek świetnie wygląda przy delikatnych falach. Przy takiej fryzurze spryskajcie włosy nabłyszczaczem jak modelki na pokazie Alexandre Vauthier albo wręcz zróbcie sobie wet look. Długie włosy dobrze wyglądają także spięte w kucyk. Wydaje wam się, że koński ogon nie jest wystarczająco elegancki? Spójrzcie tylko na zdjęcia z wybiegu David Koma, Ricostru albo Maison Margiela. Jesteśmy pewne, że szybko zmienicie zdanie.

Fryzury na wesele 2017: z warkoczem
Najmodniejszą fryzurą na wesele 2017 są... warkocze. Nie tylko te klasyczne czy francuskie. Teraz pleciemy kłosy, warkocze holenderskie oraz "koszyki". Warkocze wplatamy także w koki jak modelki na pokazie Diora albo rozpuszczamy luźno włosy i robimy gdzieniegdzie miniwarkoczyki. Ta ostatnia weselna fryzura, jak z wybiegu Roberto Cavalli, to idealne dopełnienie boho stylizacji.

Fryzury na wesele 2017: upięcia
Upięcia ślubne powinny współgrać z charakterem waszej sukni. Jeśli wybrałyście tiulową bezę w stylu księżniczek, najlepiej włosy upnijcie w efektowny kok (jak ten z pokazu Gucci albo Zang Toi), a całość dopełnijcie złotą opaską albo perłowymi spinkami. Koronkowe kreacje świetnie wyglądają z tak zwaną "Agatką" (przednie pasma/grzywka spięte gumką a reszta włosów pozostawiona luźno rozpuszczona).

Fryzury na wesele 2017: długie włosy - GALERIA>>

Produkty do wykonania fryzur na wesele kupicie w sklepie ELLE: