Choć nie będzie to nowy sezon! Ale widzowie są tak spragnieni dalszej historii Rue, Jules i Nate'a, że cieszą się z każdej wiadomości. Zendaya postanowiła ukrócić ich męki i podała informację o premierowych odcinkach serialu "Euforia". Kiedy pojawią się na HBO?

Ten kultowy płyn do twarzy uwielbia gwiazda serialu "Euforia". O jaki kosmetyk chodzi? Poznaj ulubione produkty aktorki znanej z hitu HBO >>

"Euforia"/"Euphoria" od HBO doczeka się dwóch odcinków specjalnych! Jeden z nich zobaczymy jeszcze w tym roku - informację potwierdziła Zendaya

Rok temu podawaliśmy, że "Euforia 2" trafi do HBO jeszcze w tym roku. Dowodem na to był spot reklamowy z nowościami kanału na 2020, w którym pojawiła się właśnie scena z tego serialu. Niestety od tamtego czasu amerykańska sieć nie ujawniła daty premiery, wiedzieliśmy jedynie, że trwają zaawansowane prace nad odcinkami. Okazuje się, że na kolejny sezon musimy jeszcze trochę poczekać, ale jest pewne światełko w tunel, w postaci dwóch nowych odcinków.

Tym razem to nie plotki. News potwierdziła, a nawet podała sama Zendaya. Gwiazda zamieściła informację, że "dwa specjalne odcinki 'Euforii' pojawią się niedługo". Pierwszy ma być wyemitowany 6 grudnia, oczywiście na HBO. Czy polscy widzowie też już mogą zapisać tę datę w kalendarzu? Nie mamy takiego potwierdzenia, ale to bardzo możliwe. Najważniejsze premiery dla platform tego typu mają jedną premierę dla wszystkich użytkowników, bez względu na kraj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We really missed them. Two special Euphoria episodes coming soon. First one December 6th on @hbo

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya) Paź 19, 2020 o 2:53 PDT

"Euforia"/"Euphoria": o czym jest ten kontrowersyjny serial HBO?

"Grupa licealistów stara się przeżywać swoje miłości i przyjaźnie oraz znaleźć swoje miejsce w świecie zdominowany przez media społecznościowe, w którym nie brakuje narkotyków i seksu" - możemy przeczytać w opisie przygotowanym przez HBO na temat pierwszego sezonu serialu. Główna bohaterka, 17-letnia Rue, wraca z odwyku i zastanawia się co zrobić dalej ze swoją przyszłością. Jej życie się zmienia, gdy poznaje transseksualną dziewczynę, Jules Vaughn, która przyjeżdża do miasta po rozwodzie rodziców. Poznajemy też szkolnych przyjaciół Rue. Każdy z nich ma jakąś tajemnicę, czy lęki. Niektórzy odkrywają siebie i swoją seksualność, inni po prostu chcą poczuć się częścią grupy.

W "Euforii" główną rolę zagrała Zendaya, a na planie partnerowali jej m.in. Hunter Schafer, Jacob Elordi, Algee Smith oraz Sydney Sweeney. Za pomysł, scenariusz, produkcję i reżyserię 5. odcinków odpowiada Sam Levinson.

Amerykańska "Euforia"/"Euphoria" na HBO oparta jest na izraelskim pierwowzorze o tym samym tytule.