Marciano GUESS - nowa kolekcja i kampania marki

Gwiazdami świątecznej kampanii Marciano 2020 zostały modelki Erin Cummins i Vivien Rubin, które pozowały przed obiektywem Yasmine Kateb wedłgu kreatywnego zamysłu Paula Marciano, dyrektora kreatywnego GUESS. Kreacje na wieczorowe wyjścia - długie czerwone marynarki zdobione cekinami, błyszczące kolorowe komplety ze spódnicą, wrap dresses z prążkowanej dzianiny zatopionej w kawie z mlekiem, obcisłe sukienki z golfem - sfotografowane zostały na tle ekskluzywnej posiadłości w Los Angeles. 

"Świąteczna kolekcja 2020 to selekcja najbardziej oczekiwanych projektów w tym sztucznych futer i wytwornych kreacji. Wieczorowe suknie i sukienki koktajlowe są zwieńczeniem kolekcji dzięki klimatycznym fakturom i materiałom: od aksamitu w odcieniach drogocennych klejnotów po iskrzące cekiny. Bardziej wizytową propozycją będą szykowne marynarki w odcieniu wiśniowej czerwieni, które dodadzą nuty klasyki każdej stylizacji. W kolekcji świątecznej znajdziemy przeważające tony złota i srebra, które będą pewnym rozwiązaniem na wieczorne wyjścia. Głębokie czerwienie i fiolety pozwolą uzupełnić garderobę o ubrania, które sprawdzą się w strojach typu street style przez cały rok" czytamy w informacji prasowej przesłanej przez markę.

Marciano jest mistrzem w łączeniu prawdziwie zmysłowego stylu ubrań oraz dodatków GUESS z projektami, które wyprzedzają i kształtują najnowsze trendy w modzie. Butiki marki można znaleźć w najmodniejszych lokalizacjach na całym świecie oraz online, a nowa świąteczna kolekcja będzie dostępna stacjonarnie i w internecie już w pierwszej połowie listopada. 

Zdjęcia z kampanii oraz packshoty produktów możecie obejrzeć już w naszej galerii.