Tego chyba nikt się nie spodziewał, a zwłaszcza fani obu gwiazd. Amerykańskie tytuły podają, że Cara Delevingne i Ashley Benson rozstały się już jakiś czas temu. Co wiadomo o rozpadzie ich związku, który trwał prawie dwa lata? A przecież jeszcze kilka miesięcy temu plotkowano o zaręczynach pary...

Cara Delevingne i Ashley Benson rozstały się! Modelka i aktorka spotykały się przez prawie dla lata

Cara Delevingne i Ashley Benson prawdopodobnie zerwały ze sobą już na początku kwietnia - jako pierwszy podał tę informację magazyn People. "Nasze źródło podaje, że Delevingne i Benson rozstały się w kwietniu, a Delevingne spędzała ostatnio czas z przyjaciółkami, a mianowicie z Margaret Qualley i jej siostrą Rainey Qualley, a także Kaią Gerber, w trakcie trwającej kwarantanny z powodu koronawirusa" - możemy przeczytać w informacji podanej przez amerykański magazyn. 

Ostatni raz Cara Delevingne i Ashley Benson były widziane razem w marcu tego roku. Paparazzi zrobili zdjęcia parze, gdy modelka/aktorka i aktorka rozbiły zakupy w West Hollywood.

Cara Delevingne i Ashley Benson: historia związku

Pierwsze plotki o tym związku pojawiły się w maju 2018 roku. Ashley Benson i Cara Delevingne zostały przyuważone, jak wychodzą z londyńskiego koncertu Lauryn Hill zorganizowanego w Apollo Theater. Następnie Ashley opublikowała wspólne selfie. W internecie znalazły się również kadry, jak dziewczyny idą ulicami Nowego Jorku trzymając się za ręce. Potem były zdjęcia pocałunku na londyńskim lotnisku, a modelka i aktorką podgrzewały całą sytuację "lajkując" i komentując sobie zdjęcia nawzajem. 

Oficjalnie Ashley Benson i Cara Delevingne ujawniły się jako para w czerwcu 2019 roku. Brytyjka zamieściła filmik na instagramie, gdzie widać jak Cara całuje Benson. Miesiąc później pojawiły się pierwsze plotki o zaręczynach. Tak twierdził serwis The Blast powołując się na zdjęcie zrobione we Francji, gdzie Cara Delevingne i Ashley Benson prawdopodobnie świętowały rok swojego związku. Obie panie nosiły pierścionki na lewej dłoni.