Jeśli ktoś ma stopić lód na sercu Wodnika, Baran nadaje się do tego idealnie. Znaki powietrza i ognia z łatwością się ze sobą dogadują. Ta dwójka zakochuje się w swoich dziwactwach w sposób, którego nikt inny nie zrozumie. Spontaniczny Baran i kreatywny Wodnik nieprędko znudzą się swoim towarzystwem. Dopasowanie zodiakalne w tym przypadku niesie pozytywną wróżbę na przyszłość. 

Baran i Wodnik w związku

Czy dopasowanie znaków zodiaku o odmiennych charakterach jest możliwe? Pozornie bardzo różni, w środku niezwykle podobni - para Baran i Wodnik to wieczni poszukiwacze przygód, którzy tworzą niesamowitą relację. Determinacja żywiołu ognia z twórczą wizją znaku powietrza staje się mieszanką nie do powstrzymania. Oboje widzą świat na różne sposoby, ale są sobą zaintrygowani. Żartują, wzajemnie się inspirują oraz dyskutują na ciekawe tematy. Szara rutyna nie ma z nimi szans. Baran i Wodnik darzą się zaufaniem. Bywa, że tworzą otwarty związek, a wtedy mówią sobie o wszystkich sekretach. Chyba że Rogacz rządzony przez Marsa stanie się zazdrosną, zaborczą osobą, pragnącą mieć swojego partnera na wyłączność.

Horoskop partnerski Barana i Wodnika wskazuje na zgodność w najważniejszych kwestiach. 

Zarówno Baran, jak i Wodnik w miłości bardzo cenią sobie wolność słowa. Swobodnie wyrażają swoje opinie, nawet jeśli mogą wywołać nimi konflikt. Na szczęście w tym przypadku wymiana zdań przebiega konstruktywnie. Pomaga partnerom lepiej się zrozumieć, a tym samym wzmocnić relację. Horoskop partnerski Wodnika i Barana zwiastuje im długie, udane życie razem. 

Znaki zodiaku jako ojcowie >>

Baran i Wodnik – na co dzień

Baran i Wodnik tworzą tak ciekawą parę, że ludzie uwielbiają przebywać w ich towarzystwie. Rogacz bywa poważny w kwestii przestrzegania swoich granic. Wtedy partner Wodnik uśmiecha się na oścież i próbuje potrząsnąć całym jego światem. To jedyna osoba w kręgu Barana, która doskonale wie, jak go rozbroić. Ma tyle samo energii, co on, a w życiu kieruje się poszukiwaniami nowych doświadczeń. Baran patrzy na Wodnika jak na swojego idola. Jest podekscytowany tym, co może odkryć i w jaki sposób zmienia się jego perspektywa. Kochankowie dzielą się przemyśleniami, z dnia na dzień zacieśniając swoją więź. 

Wodnik i Baran w związku to największe gaduły, które nie mają dość przebywania razem. 

Wodnik i Baran w związku często się kłócą, lecz te awantury są na korzyść dla relacji. W większości przypadków Wodnik woli osunąć się w cień, gdy Baran wymyśla jakiś absurdalny konflikt. Pod koniec dnia i tak szczerze kochają się za to, kim naprawdę są. 

Baran i Wodnik – emocje, duchowość

Pewne znaki zodiaku w związkach nie potrafią okazywać emocji. Wodnik wymaga partnera, który wykaże się dużą dozą cierpliwości. Baran lubi wyzwania, dlatego nie spocznie, dopóki nie zdobędzie jego serca. Chociaż Wodnik wydaje mu się oziębły, wierzy, że swoimi ognistymi działaniami w końcu roztopi jego lód. Znak powietrza jednak widzi rzeczy inaczej i przez cały czas stara się zachować racjonalność. Gdy Baran wymaga na nim uczuciowość, z trudem ujawnia, co dzieje się w środku. Sam nie rozumie, czym jest dla niego miłość. 

Ona Baran i on Wodnik tworzą intensywną relację. Kobieta Baran chce być na równi ze swoim mężczyzną. Jest bardzo niezależna. Wierzy, że nikt nie dorówna jej sprytem i szybkością w osiąganiu swoich celów. W związku staje się całkowicie oddana, o ile do miłości nie wedrze się rutyna. Bywa kłótliwa, ale chętnie uczestniczy w życiu swojego kochanka. Mężczyzna Wodnik to pasjonat z natury, który przemierza życie niczym wolny duch. Ciężko go usidlić, ale gdy do tego dojdzie stanie się hojnym i troskliwym kochankiem. Wie, jak poradzić sobie z wybuchowym temperamentem swojej "owieczki". 

Ona Wodnik i on Baran żyją z dnia na dzień. Mężczyzna Baran ma w sobie entuzjazm, który nigdy nie gaśnie, co imponuje kobiecie Wodnik. Jest silny, odważny i zawsze gotowy do podjęcia nowego wyzwania. Jeśli chodzi o miłość, zakochuje się natychmiast. Jednocześnie oczekuje pozytywnej odpowiedzi w postaci czułych gestów ze strony kochanki. Partnerka Wodnik jest niczym enigma. Żyje w swoim własnym świecie i rzadko kiedy okazuje emocje. Szybko zaprzyjaźni się z Baranem, jednak będzie wymagać więcej czasu na podjęcie decyzji, czy chce z nim być.

Baran i Wodnik – w łóżku

Baran i Wodnik w łóżku tworzą ekscytujące połączenie. Oba te znaki mają dużo energii, dlatego bez problemu za sobą nadążają. W seksie brakuje im tylko emocji. Baran to namiętny znak, roztaczający wokół siebie wiele ciepła. Chce czuć się kochanym, lecz Wodnik nie potrafi odwdzięczyć się tym samym. Oboje muszą znaleźć sposób na wypełnienie emocjonalnej pustki, która, chcąc nie chcąc, pojawi się w ich związku. 

Powietrze napędza ogień, co przekłada się na naturalną chemię i ekscytujące życie seksualne.

Znaki zodiaku dopasowane w łóżku >>

Baran i Wodnik – mocne i słabe aspekty związku

Barana i Wodnika łączy wiele podobieństw, ale też różnice w systemach wartości. Oboje cenią sobie wolność ponad wszystko, tylko czy z czasem jedno z nich nie zechce wprowadzić do związku osoby trzeciej? Te znaki zaczną robić sobie na złość, jeśli jedno będzie próbować uwięzić drugiego. Baran może stać się niczym zepsute dziecko, które chce rzeczy (i ludzi) tylko dla siebie. Wodnik nie zmieni swojej swobodnej natury, a to jeszcze bardziej zaostrzy ich konflikt.

Czy Baran i Wodnik pasują do siebie?

Dopasowanie zodiakalne Baran-Wodnik wskazuje na duże braki czułości. Ci kochankowie są dwoma brutalami, którzy szukają przygód poza związkiem, jeśli nie dostają pożądanych emocji. Baran chce czuć, że Wodnikowi zależy. Dopiero wtedy zwalnia swoje tempo i pokazuje prawdziwe, ciepłe oblicze. Jeśli jego partner jest zbyt odległy, odczuwa wielkie niezadowolenie. Mimo to Wodnik realizuje hollywoodzki scenariusz Barana, zapewniając mu wszystkie możliwe atrakcje. Dopóki każda rzecz dziejąca się w związku wynika z wolnej woli kochanków, sprawy będą toczyć się idealnie.

Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują >>