A$AP Rocky aresztowany!

Raper ASAP Rocky został aresztowany przez policję w Los Angeles w środę 20 kwietnia. Informację o zatrzymaniu artysty podała stacja NBC News. Gwiazdor oskarżony jest o napaść z bronią w ręku, która miała miejsce 6 listopada 2021 roku. W wyniku tego wydarzenia, ranna została jedna osoba. Policja w Los Angeles zdecydowała się aresztować ASAP Rocky’ego na lotnisku, zaraz po powrocie rapera z Barbadosu, gdzie spędzał czas ze swoją partnerką i matką swojego pierwszego dziecka - Rihanną. Jak już wiadomo, Rocky opuścił więzienie dzięki wpłaconej kaucji w wysokości 550 tyś dolarów.

A$AP Rocky: problemy z prawem

To nie pierwszy raz, gdy raper ma problemy z prawem. W młodości był już oskarżony o użycie broni, a  w 2019 A$AP Rocky został prawomocnie skazany za napaść na 19-letniego fana w Szwecji. Gwiazdor przyznał się wtedy do stosowania przemocy, ale tylko w samoobronie. Muzykowi wymierzono karę roku pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz nałożono na niego grzywnę.

A$AP Rocky i jego związek z Rihanną

A$AP Rocky i Rihanna oficjalnie potwierdzili, że są parą w 2021 roku. Niedługo potem wokalistka ogłosiła, że jest w ciąży z 33-letnim raperem. Co więcej pochodząca z Barbadosu piosenkarka, miała określić Rocky’ego "miłością swojego życia". Ostatnio świat obiegła informacja, jakoby raper miał zdradzić swoją ciężarną partnerkę. Jak już jednak wiadomo, doniesienia te okazały się jedynie plotkami, a związek Riri i Rocky’ego ma się dobrze.

Jak Rihanna zareagowała na aresztowanie swojego partnera? Tego niestety nie wiemy - piosenkarka nie udzieliła żadnego komentarza. Miejmy jednak nadzieje, że wydarzenia te, nie wpłyną na stan zdrowia artystki i jej dziecka.

________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.