Najlepsze aplikacje astrologiczne 2022

Jeśli kiedykolwiek byłaś u astrologa, wiesz, że eksperci w tej dziedzinie posługują się specjalnym kalkulatorem, który oblicza wszystkie aspekty astrologiczne w twoim dniu urodzenia. Na tej podstawie określają, kim jesteś i jaka jest twoja życiowa ścieżka. Pomagają też oszacować twoje szanse na udane przyjaźnie lub związki z innymi. Jednak taka wizyta niekiedy słono kosztuje, a nikt obcy nie zna cię lepiej, niż ty sama. Tylko twoja własna intuicja jest w stanie właściwie odczytać informacje dotyczące twojego przeznaczenia. Nie wahaj się więc samodzielnie poszerzać swojej wiedzy na temat zodiaku. Nie wiesz, od czego zacząć? Pomogą ci w tym aplikacje astrologiczne. Działają one na tej samej zasadzie, co kalkulator twojego astrologa. Dodatkowo wysyłają powiadomienia na temat aktualnych zjawisk i faz księżyca. Niektóre z nich pozwalają również na porównanie twojego wykresu urodzenia z wykresami twoich bliskich. Już nie musisz zadawać miłosnych pytań wróżce. Wszystkiego dowiesz się ze swojego telefonu. Oto niektóre z najlepszych aplikacji astro na dobry początek. Monitoruj z nimi swój codzienny horoskop i odkryj, dokąd prowadzi cię Wszechświat. 

Co-Star - astro z humorem

Poza ciekawym profilem na Instagramie, aplikacja Co-Star ma szeroką ofertę. Uwaga, łatwo się uzależnić. Dowiesz się z niej wszystkiego o swoim horoskopie po wprowadzeniu daty (i godziny) urodzenia. Swój wynik możesz porównać z przyjaciółmi, jeśli również zalogują się w tym miejscu w sieci. Co-Star była jedną z pierwszych aplikacji, które zrewolucjonizowały rynek astro. Ma nowoczesny wygląd i brutalnie szczere powiadomienia. Swoimi tekstami uderza w sedno. Przypomina również o najważniejszych tranzytach zachodzących w kosmosie. Sprawia, że cała niezbędna wiedza znajduje się w małym paluszku.

Dzisiejsze aplikacje astro są tak profesjonalne, że z użyciem ich wiedzy i swojej intuicji możesz stać się swoim osobistym astrologiem.