Znaki zodiaku a toksyczne związki

Szczęśliwy związek to taki, w którym partnerzy ze sobą rozmawiają, darzą się szacunkiem i nie przekraczają zdrowych granic. Wiedzą, jak wzajemnie się wspierać. Zamiast wytykać sobie słabości, motywują się do stania się najlepszą wersją siebie. Promują swój wewnętrzny wzrost i razem spełniają swoje marzenia. Nie nadmuchują konfliktu, tylko podejmują pracę nad jego rozwiązaniem. Dają przykład tym, którzy podświadomie wikłają się w toksyczne relacje. 

W niezrównoważonej relacji jeden partner przyjmuje rolę "dawcy-ratownika", a drugi "biorcy-ofiary".

Astrologia wyróżnia 4 znaki zodiaku z tendencją do wchodzenia w dysfunkcyjne związki. Te osoby szukają spełnienia u boku kogoś, kto nie może im go dać. Grozi im współzależność - czy ten schemat powraca w twoim życiu miłosnym? Aby to zbadać, weź pod uwagę swój znak zodiaku słońca i znak wschodzący. 

LEW (23 lipca - 22 sierpnia)

Kiedy nauczysz się na swoich błędach, będziesz w stanie stworzyć stabilną relację, w której kłótnie przestaną być twoją codziennością. Z natury masz jednak tendencję do wybierania sobie trudnych partnerów. W dodatku sama karmisz się dramatem i poszukujesz intensywnych emocji. Regularnie testujesz, jak daleko może posunąć się twój kochanek. Zapraszasz do swojego serca osoby mające destrukcyjne skłonności. Jesteś żywiołem ognia, a więc powinnaś nauczyć się panować nad swoim żarem. Uważaj na związki sprawiające, że ktoś gasi twój płomień i nie pozwala ci być w stu procentach sobą. Zamiast żyć na cudzych zasadach, znajdź kogoś, kto obdarza cię pełną akceptacją.