Sport dla każdego znaku zodiaku:

Baran

Baran to bardzo energiczny znak. Masz małą tolerancję na czyjąś krytykę i, tak jak dziecku, brak ci cierpliwości. W złości możesz nawet próbować wdać się w bójkę. Dyscypliną stworzoną dla ciebie jest kick-boxing. Ten trening pomoże ci uwolnić agresję i w wyrzucić z siebie całą negatywność. Po wszystkim zostaną tylko endorfiny. 

Najlepszy czas na ćwiczenia: każdy poranek, zanim jeszcze z kimkolwiek porozmawiasz.

Byk

Byki nie lubią ćwiczeń, bo w życiu wolą nigdzie się nie spieszyć. Pewnie twoją jedyną aktywnością jest truchcik na spotkania, na które jesteś spóźniona. Najlepszym sportem dla ciebie będzie orbitrek lub maszyna eliptyczna. Na ten trening nie musisz wychodzić z domu. Możesz też zacząć uprawiać jogging i częściej obcować z naturą, jeśli sądzisz, że maszyna jest zbyt skomplikowana. 

Najlepszy czas na ćwiczenia: kiedy czujesz się dobrze i nie masz innych planów.

Bliźnięta

Będąc zmiennym znakiem powietrza, preferujesz trening scalający kilka różnych dyscyplin. Zmienne tempo i wycisk na przemian z relaksem dadzą ci najwięcej satysfakcji. Łącz kardio z pilatesem i lekcjami jogi, a osiągniesz najlepsze rezultaty. Jedna dziedzina zbyt szybko cię nudzi. 

Najlepszy czas na ćwiczenia: gdy czujesz się natchniona do działania, przynajmniej 3 razy w tygodniu. 

Rak

Każdy znak zodiaku rządzi inną częścią ciała. Wrażliwemu Rakowi przypisany jest żołądek. Kiedy się martwisz, a robisz to często, twój brzuch natychmiast daje o sobie znać. Masz również tendencję do przejadania się, co skutkuje poważnymi dolegliwościami. Dobrym sportem dla ciebie będzie praktyka jogi lub gimnastyka na szarfach. Te dziedziny usprawnią twój układ trawienny i przyniosą ci duchowe ukojenie. 

Najlepszy czas na ćwiczenia: po pracy, przed posiłkiem, 5-6 razy w tygodniu.

Trening w domu - jak stworzyć idealną przestrzeń do ćwiczeń? >>