Ślubna kolekcja „Made with Love” powstała z myślą o kobietach w każdym wieku. Stella McCartney z niebywałą klasą rekonstruuje tradycyjne podejście do klasycznej sukni panny młodej. Klasyka w wydaniu brytyjskiej projektantki i kostiumografki jest wygodna, wyrazista i naturalnie zmysłowa . Cała kolekcja w sprzedaży dostępna będzie nie tylko poprzez oficjalną stronę, ale także na Net-a-porter, Saks Fifth Avenue, Selfridges, Harvey Nichols, Harrods i Nordstrom. Wszystkie jej elementy wykonane zostały z ekologicznej wiskozy oraz najwyższej jakości tkanin couture takich jak misternie tkane koronki, efektowne cekiny i delikatny szyfon. Oprócz zachwycających sukienek, McCartney zaprojektowała także garnitur damski w szykownym odcieniu kości słoniowej. Z czasem, kolekcja „Made wit Love” ma się powiększyć o akcesoria, modę męską oraz kilka propozycji dla dziewczynek sypiących kwiaty i chłopców pomagających w ceremonii ślubnej. Ceny wahają się między 675 £ i 4 300 £. Sama projektantka mówi:

„Kolekcja została zaprojektowana tak, aby podkreślać indywidualność i piękno każdej panny młodej, ma sprawiać, że w tym wyjątkowym dniu poczuje się najlepszą wesrją samej siebie.  Każdy element powstał we Włoszech w fabrykach w Pugli, Arbuzzo i Marche. Każda z tych fabryk utożsamia długą historię rękodzielnictwa i niezwykle skrupulatnego kunsztu.”

Jedna z sukni zaprojektowanych w ramach kolekcji „Made with Love” do złudzenia przypomina kreacje, w której Księżna Cambridge wstąpiła podczas swojego przyjęcia weselnego w maju tego roku. To ciągnący się po ziemi model uszyty z jedwabnej krepy wyróżniający się zabudowanym dekoltem, zmysłowo odkrytymi plecami.  

Czytaj też: Meghan Markle w drugiej sukience zaprojektowanej przez Stellę McCartney